Понеділок, 17.05.2021, 15:54
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Березень » 13 » Запам`ятаю дитинство через світлини
14:20
Запам`ятаю дитинство через світлини
Відомо, що фотографувати дітей і тварин найважче, адже вони такі непосидючі і безпосередні. Спостерігаючи, як росте малюк, завжди хочеться зафіксувати на фото найважливіші та смішні моменти, однак фотографувати маленької дитини не так просто. Ви тільки відійшли за фотоапаратом, а він уже відволікся і не хоче позувати. Дітей краще фотографувати в ігрових умовах вдома чи на вулиці, так фотографії виходять більш природними, емоційними і невимушеними. Можливо, що із сотні кадрів вдалим виявиться лише один, але кращі фотографії своєї дитини Ви будете переглядати і показувати родичам багато разів, вони будуть радувати бабусь і дідусів, а також самого малюка, коли він виросте.
Як отримати гарні фотографії своєї дитини:
  • Намагайтеся фотографувати в той момент, коли дитина сильно зайнята грою і не підозрює про Ваші наміри. Іноді діти позують для фотографа, але такі кадри рідко виходять цікавими.
  • Фотосесія для дітей повинна проводитися не зверху, а з рівня його очей. Такий ракурс більш цікавий, так як світ відобразиться з точки зору саме дитини.
  • Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що зазвичай ми встаємо дуже далеко від дитини. І в результаті отримуємо фотографію пейзажу з дитиною десь далеко. Щоб знімок був вдалим, потрібно вставати якомога ближче до дитини. В ідеалі - зняти так, щоб обличчя дитини займала весь простір фотографії. І якщо вам здається, що ви стоїте саме так близько, як потрібно, - присуньтеся ще на один крок до дитини, оскільки сучасні фотоапарати так влаштовані, що автоматично відсувають при зйомці знімається об'єкт.
  • Найкращим джерелом світла є природне сонячне світло. Спалах ж знебарвлює риси обличчя. Якщо ви знімаєте в приміщенні, то робіть це без спалаху, в гарну сонячну погоду, помістивши дитини недалеко від вікна.
  • Одягніть дитину простіше, так, щоб в першу чергу той, хто дивиться на фотографію, звертав увагу саме на обличчя дитини. Спробуйте також зробити дитячу фотографію чорно-білою, з цифровими камерами це зробити легко. Ви здивуєтеся, наскільки вдалим з художньої точки зору може виявитися такий знімок. Особливо добре виходять чорно-білі фотографії, на яких дитина в одних тільки памперсах.
  • Завжди звертайте увагу на те, що саме знаходиться на задньому плані, і як ці предмети виявляться на майбутньої фотографії.
Найкращі знімки виходять тоді, коли дитина поводиться природно. Особливо важливо часто знімати новонароджених - адже діти так швидко ростуть. Намагайтеся не упускати ні найменших деталей: знімайте окремо маленькі ручки і ніжки або те, яке смішне личко у малюка, коли він спить.
Переглядів: 1088 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar