Понеділок, 17.05.2021, 16:17
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » Грудень » 21 » Вся правда про памперси
16:47
Вся правда про памперси
Чи шкідливі памперси?
«А я не уявляю, щоб робила без памперсів. Це так зручно, завжди сухий, час економлю. Вночі спить, не прокидаючись від того, що мокрий .. ». З'явилися підгузники на ринку близько 10-15 років тому. Спочатку до них ставилися з побоюванням. Адже ми вже так звикли до нескінченних гірлянд з пелюшок від кухні до вхідних дверей. А марлеві підгузники, які переш десятками і сушиш на батареї, інакше не встигнуть висохнути! А тут така підмога молодим сім'ям. Підгузки швидко увійшли в моду. Сучасні матусі навряд чи уявляють собі життя без памперса. Але недовіра і побоювання неприємних наслідків залишаються.
Давайте розберемося, з чого ж зроблено це диво-винахід?
Сучасний підгузник має вагу близько 50 грамів і зроблений з натуральної целюлози і спеціального гелю, який концентрує виділення дитини і не дозволяє утворюватися волозі.
Памперси винайшли в Америці близько 50 років тому. Слово «Pampers» (це назва перших підгузників американської компанії Procter & Gamble) походить від дієслова «pamper» - балувати, плекати. Так і є, памперси покликані балувати мам і плекати малюків. Слово памперс з власної плавно перетворилося на загальне. І зараз підгузники будь-яких виробників називають памперсами. Більше 60-ти років в Америці і Європі користуються підгузками і ніякого негативного впливу або неприємних наслідків не спостерігається.
   Міф про шкоду памперсів для хлопчиків розсипається в пух і прах під незаперечними доказами вчених. Спеціальні дослідження показали, що мікроклімат усередині підгузника не відрізняється від марлевого, так як підгузник теж зроблений з натуральних матеріалів, і парникового ефекту не виникає.
   Ще одне упередження про те, що діти в підгузниках важко звикають до горщика. Дійсно, малюки, які носили памперси більше року звикають до того, що їм завжди сухо і комфортно. Звичка проситися на горщик у них відсутня. Але це лише на кілька місяців сповільнить процес звикання до горщика, в порівнянні з іншими дітьми. Думаю, набагато важливіше, хоча б у цьому, полегшити працю молодої мами.
   Потрібно пам'ятати декілька простих правил, які допоможуть вам уникнути неприємностей:
  • Міняйте памперси кожні 3-4 години, тоді ви не допустите виникнення дерматиту.
  • Користуйтеся спеціальними кремами для підгузників, які пом'якшать шкіру вашого малюка і позбавлять його від попрілостей.
  • Намагайтеся купувати підгузки строго за розміром, щоб дитині було в них комфортно.
  • Купуйте тільки якісні вироби, що мають гігієнічний сертифікат.
Вирішуйте самі, За чи Проти. Право вибору залишається за вами.
Переглядів: 1436 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar