Неділя, 25.10.2020, 01:42
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2020 » Вересень » 25 » «Всеукраїнський день дошкілля»
10:06
«Всеукраїнський день дошкілля»

 Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля»  в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу  вихователів і всіх дошкільних працівників!  Бажаємо   здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в нашій, такій необхідній всім  праці!

Зі Святом!

Переглядів: 33 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar