Sunday, 22.05.2022, 16:37
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2022 » February » 23 » Вивчення педагогічної майстерності педагогів.
15:14
Вивчення педагогічної майстерності педагогів.

Заняття «Ось так сніговик!»

23 лютого атестаційна комісія закладу переглянула  заняття з мовленнєвої діяльності в середній «А» групі. 

Розвиток дітей  неодмінно включає в себе оволодіння звязним мовленням, безпосередньо повязаним з інтелектуальним розвитком дитини та її комунікативними навичками. Означені чинники не є вродженими уміннями, тому засвоїти їх дитині доведеться самостійно у супроводі дорослого. Цьому сприяють сучасні форми взаємодії дорослого з дитиною. Зразком такої взаємодії можна вважати заняття яке організувала і провела Тетяна Григорівна Доценко.

Раціонально організований простір, чергування видів діяльності, використання прийомів попередження втоми у дітей, доцільно використана наочність та дидактичні матеріали, наявність сюрпризного моменту та навіть емоційне забарвлення мовлення вихователя – забезпечили високу результативність  заняття. Вихователь  зуміла  викликати у дітей цікавість і бажання спілкуватись.

Під час заняття діти вправлялись у

  • правильному вимовлянні звуків та звукосполучень рідної мови;
  •  швидкому, по можливості, промовлянні вірша та скоромовки;
  • вживанні словосполучень іменників із прикметниками, дієсловами, та займенниками .

Продовжували вчитись будувати відповіді на запитання вихователя за змістом картини. Удосконалювали навички діалогічного мовлення з дорослим дотримуючись теми,  підтримувати діалог як вербальними так і невербальними засобами (поглядом, мімікою, жестом).

Слід відмітити вдале  використання під час заняття технології  палички Кюїзенера. Плоский варіант кольорових паличок слугував заготовкою до аплікації «Сніговик».

Переглядів: 121 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar