Sunday, 22.05.2022, 17:01
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2022 » February » 23 » ВИВЧЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ
10:13
ВИВЧЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ

«Сюрприз від зайчика»

22 лютого атестаційна комісія закладу відвідала заняття з логіко-математичної діяльності «Сюрприз від зайчика» в молодшій «А» групі. Провела заняття вихователь  Василець Людмила Олександрівна.  Своє заняття Людмила Олександрівна побудувала з використанням логічних блоків Дьєнеша.

Логічні блоки – це геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник та прямокутник) різного розміру, товщини та кольору.   В процесі ігрових дій з блоками діти спочатку вчаться виявляти та абстрагувати одну властивість у предметі (колір, розмір, форму, товщину), порівнювати, класифікувати, узагальнювати предмети за кожною з властивостей. Потім вони вчаться аналізувати, порівнювати, класифікувати, узагальнювати предмети за двома, трьома та чотирма властивостями.

   Людмила Василівна усі використані під час заняття ігри обєднала темою підготовки до дня народження садочка. Ретельний підбір завдань, включення попереднього досвіду дітей, зміна видів діяльності та використання ігор різної рухливості, насиченість заняття  варіативним дидактичним матеріалом,  заохочення та відзначення успіхів, активізація кожної дитини – все це сприяло успішному виконанню  усіх завдань.

  Діти виявили групувати геометричні фігури за однією ознакою: спочатку це була форма, потім діти вправно зібрали  фігури за розміром. Виконуючи завдання з червоного мішечка – розібрали фігури за товщиною і, наостанок, прикрасили святковий торт різноманітними фігурами а кумедні святкові шапочки сприяли  піднесеному урочистому настрою.

Переглядів: 110 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar