Sunday, 22.05.2022, 15:39
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2022 » February » 22 » Вивчення педагогічної майстерності педагогів
16:49
Вивчення педагогічної майстерності педагогів

 

«День народження Сонечка»

22 лютого атестаційна комісія закладу дошкільної освіти №4 «Марите»  відвідала заняття  з логіко-математичної діяльності «День народження Сонечка» з використанням технології  палички  Кюїзенера . Провела заняття вихователь середньої «А» групи Галина Володимирівна Авраменко.

Палички Кюїзенера – це набір лічильних паличок, які ще називають «числами в кольорі», «кольоровими паличками», «кольоровими числами», «кольоровими лінієчками».  Кожна паличка – це число, виражене кольором і величиною. Вони можуть використовуватися у молодшій, середній, старшій групах закладу дошкільної освіти.  Вправлятися з паличками діти можуть індивідуально або по кілька осіб, невеликими підгрупами. Можлива і фронтальна робота з усіма дітьми. Вихователь пропонує дітям вправи в ігровій формі, так як гра у цьому віці залишається основним засобом формування елементарних математичних уявлень.

Так, керуючись словесною вказівкою вихователя, діти не просто конструювали будиночки для Сонечка, а виявили знання про геометричні фігури – квадрат, прямокутник, трикутник, їх характерні ознаки спільні та відмінні; уміння орієнтуватись у просторі, визначаючи місцезнаходження елементів будиночка(вікна, труби, сходів і т.д.) словами: на, поруч, під, над, за, в.

Викладаючи стежки між будиночками, вчились порівнювати предмети за довжиною (довга – коротка) та розмірковувати якою стежкою швидше дістатись до Сонечка.

Майструючи чашки для чаювання та торт, вправлялись у порядковій  лічбі в межах 4, тренувались в обєднанні груп предметів і визначенні  кількості за допомогою перелічування їх.

А ще під час заняття  діти виявили організованість, уважність та самостійність. А Галина Володимирівна продемонструвала вміння гнучко та варіативно застосовувати форми та методи організації освітнього процесу, з використанням особистісно-орієнтованого підходу до дітей  та врахуванням їх фізіологічних і психологічних особливостей. Особливо варто відзначити спрямованість усієї діяльності дітей на формування базових цінностей: доброти, відповідальності, відчуття краси та взаємної підтримки і поваги.

Переглядів: 129 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar