П`ятниця, 25.09.2020, 07:37
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Лютий » 17 » Відбулося засідання ммо "Музичний вернісаж"
09:35
Відбулося засідання ммо "Музичний вернісаж"

        15 лютого керівник міського методичного об’єднання (далі ММО) «Музичний вернісаж» Сидоренко І. Л. провела підсумкове засідання зі слухачами.
У музичній залі дошкільного навчального закладу № 4 «Марите» музичним керівникам було запропоновано інтерактивний семінар – практикум «Танцювальна творчість дітей дошкільного віку». Педагоги вправлялися у виконанні різноманітних танцювальних вправ, поєднували їх у таночок.

Консультацію - презентацію «Використання музично-ритмічних рухів на традиційних заняттях з музики» провела Кулик О.О., музичний керівник ДНЗ № 4 «Марите».
На останок підбито підсумки роботи об’єднання та вироблено рекомендації засідання:
з метою подальшого розвитку креативних та комунікативних здібностей дітей дошкільного віку засобами сучасної хореографії, розвитку творчих здібностей дітей засобами музично-ритмічних рухів на заняттях з музичного виховання для активізації та реалізації творчого потенціалу дитини

1. Вдосконалювати педагогічну компетентність та підвищувати професійну майстерність музичних керівників дошкільних установ в організації сучасної хореографії з дітьми дошкільного віку.
2. Забезпечити використання перспективного педагогічного досвіду для удосконалення з даного питання.
3. Поповнювати міні-методичні кабінети матеріалами щодо оновлення змісту і форм креативного розвитку дітей дошкільного віку через музично-ритмічні рухи.
4. Продовжити втілювати в роботу з дітьми нові інноваційні методи та прийоми.

Переглядів: 437 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar