П`ятниця, 26.02.2021, 20:36
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Увага ! Акція "Екологічна стежина"
16:23
Увага ! Акція "Екологічна стежина"

         Цілий місяць у нашому закладі проходила акція "Екологічна стежина", у якій взяли участь усі вікові групи садочку. Зараз ми пропонуємо фотозвіт про хід цієї акції. І починаємо з найменших її учасників. 

I молодша "А" група, вихователь Мороз О.Г. разом з дітьми вирішували важливе питання: "Чи можна гратись з живою рослиною?

Мета: ознайомити з рукотворною рослиною; вчити порівнювати і знаходити відмінне у живої: поверхня листя, відсутність ґрунту. Підвести до висновку, що рукотворна рослина не потребує поливу та сонця, нею можна гратись; жива рослина потребує догляду: поливу, нею гратись  не слід.

Тривалість спостереження – 1 місяць.

Хід спостереження.

Вихователь поливає і чітко визначає,що бере в руки, чим наповнює поливалку, називає свої дії, які споглядає малюк. (фото1).

Можна запропонувати малюку обстежити землю після поливу: «Куди ділася водичка?», «Яка була земля була  до поливу і яка- стала після?» (фото 2)

Спостереження та трудові дії слід пов’язувати з іграми. Наприклад: «Я назву, а ти покажи», «Знайди рослину схожу на цю» тощо. У такий спосіб можна познайомити дітей з рослиною зовні дуже схожою на живу, але не зовсім. Чим же вони відрізняються?  (фото 3)

Чому рукотворна рослина не потребує поливу? (фото 4)

За рукотворною рослиною теж треба доглядати -  її  треба мити. А вже потім  можна і по гратись (фото5).

Переглядів: 755 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar