Вівторок, 02.03.2021, 19:22
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Червень » 4 » Увага - конкурс!
11:22
Увага - конкурс!

   Відповідно до плану роботи МОН України, на виконання Концепції національно-патріотичного виховання та з метою активізації освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із патріотичного виховання дітей, з 1 червня до 1 вересня поточного року буде проведено  в режимі онлайн  фестиваль-огляд матеріалів із досвіду роботи вихователів за темою «Україна – рідний край».

   До участі в заході пропонуємо  долучитись педагогам  дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності, які самостійно приймають рішення щодо участі у фестивалі-огляді та подають свої матеріали на платформу проведення конкурсу(Освітній портал «Педагогічна преса»). З інструкцією щодо розміщення даних і порядку голосування можна ознайомитись на сторінці:  http://pedpresa.ua/festival. Схема голосування додається.

   Матеріали мають містити методичну розробку одного заняття з дітьми старшого дошкільного віку (ознайомлення їх із вулицею, на якій розташовано дитячий садок, головною вулицею або площею рідного міста чи села, районом великого міста або районом області, в якому мешкають діти, своєю областю або іншим регіоном України). Заняття може присвячуватися також ознайомленню зі столицею та іншими містами України; окремими природно-географічними об’єктами (річки, озера, моря, гори, заповідники); рідною флорою і фауною; історичними місцями, пам’ятками історії, культури, архітектури; видатними особистостями; державними і народними символами України; традиційними ремеслами; святами, обрядами; музичним, літературним, ігровим фольклором тощо.

   Методична розробка заняття подається у формі плану-конспекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові педагога, номера та повної адреси дошкільного навчального закладу (навчально-виховного комплексу), віку дітей, теми заняття, його освітньої мети, обладнання і викладеним ходом проведення з описом системи завдань, застосованих методів, прийомів і засобів.

   До методичної розробки заняття додається відеосюжет тривалістю 2-3 хв. або слайдова презентація у форматі відео, які унаочнюють основну пізнавально-розвивальну інформацію описаного заняття й демонструють послідовність, систему подачі інформації дітям. Відео або презентації повинні бути композиційно оформленими, змістовно навантаженими та ідейно виваженими.

   З 1 вересня по 5 вересня управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти визначать серед тих 10, що наберуть найбільшу кількість голосів,  один кращий  матеріал із досвіду роботи з патріотичного виховання дітей за темою «Україна – рідний край». І надішлють його до Міністерства освіти і науки України в електронному варіанті на електронну адресу: domon2010@ukr.net.

   Кращі розробки фестиваль-огляду матеріалів із досвіду роботи вихователів на тему «Україна – рідний край» буде розмішено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України та презентовано  під час проведення заходів із відзначення Всеукраїнського дня дошкілля 25 вересня 2015 року.

Переглядів: 918 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar