Середа, 08.04.2020, 00:57
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Листопад » 10 » УВАГА! ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ "БЮДЖЕТУ УЧАСТІ" РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 13 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ!!!
09:31
УВАГА! ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ "БЮДЖЕТУ УЧАСТІ" РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 13 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ!!!

          

Громадський проект «Спортландія» №40 (gromada.slav.gov.ua) 

   Рухова активність є природною, біологічною потребою дітей, ступінь задоволення якої визначає подальший структурний та біологічний розвиток їх організму. Потреба дитини у руховій активності може бути «придушена» або навпаки – стимулюватись створеними умовами у яких дитина перебуває. І про це має подбати дорослий.

  Існуючий майданчик з твердим покриттям із щебня використовується для проведення активних рухливих ігор та занять з фізичного виховання, але існує підвищена загроза травмування дітей при падіннях та відсутні умови для організації спортивних ігор (бігу, їзди на велосипеді, самокаті, лижах, роликах тощо).Тому пропонується укласти сучасне, екологічно чисте та безпечне гумове рулонне покриття для велодоріжки та синтетичну траву для міні-поля. Перевагами яких є висока травмобезпека при падіннях, довговічність та ударостійкість.

Міні-поле облаштувати футбольними воротами та баскетбольним кільцем.Також передбачити благоустрій території навколо майданчика – огорожа , лавки для відпочинку та урн для сміття.

 1. Голосування за проекти
  1. Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за формою, наведеною у додатку 4 до цієї Програми.
  2. Одна особа має право може проголосувати не більше, ніж за один проект.
  3. Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі за допомогою авторизації мешканця міста Славутич через електронну пошту і введення ним серії та номеру свого паспорту громадянина України (посвідки на постійне проживання).
  4. Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу і здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.
  5. Бланк голосування можна отримати шляхом:

- роздрукування його із електронної системи;

- отримання його паперової форми у пункті супроводу.

  1. Голосування не може тривати менше 10 календарних днів.
  2. Голоси, подані на бланках голосування на паперових носіях до пунктів супроводу Бюджету участі, передаються до управління економіки та соціального розвитку міста щоденно не пізніше дня, наступного за днем, коли був поданий такий голос.
  3. Голоси, подані на бланках голосування на паперових носіях до пунктів супроводу Бюджету участі, вносяться до електронної системи відділом інформаційних технологій та електронного врядування у день отримання бланків.

 

Переглядів: 359 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar