Понеділок, 17.05.2021, 12:27
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Січень » 23 » Увага! Дитина куштує сніг
14:15
Увага! Дитина куштує сніг
Всім батькам відомо, що їсти сніг - небезпечно для здоров'я. Це може викликати різні захворювання від кашлю до ангіни. Але для дитини даний факт абсолютно не є очевидним. Виявивши, що він під час прогулянок їсть сніг, необхідно негайно вжити заходів щодо викорінення цієї шкідливої ​​звички.

  1. Розкажіть дитині про небезпечних факторах, які впливають на дитину при поїданні снігу. Перший з них - це холод. Поясніть, що навіть якщо б сніг був абсолютно чистим, чого на практиці не буває ніколи, його температура завжди нижче нуля градусів за Цельсієм. Іншими словами, щодо небезпеки виникнення ангіни сніг небезпечніше навіть холодної води. Крім того, сніг, на відміну від холодної води, впливає на зуби. Різке їх переохолодження може викликати тріщини в їх емалі.
  2. Покажіть дитині ілюстрації, на яких зображені мікроорганізми. Повідомте йому, що ці невидимі істоти присутні навіть в самих чистих на вигляд зразках снігу. Прочитайте разом з ним про небезпечні захворювання, що викликаються цими мікроорганізмами. Особливу увагу приділіть неприємним симптомам хвороб, а також того факту, що, захворівши ними, доведеться лягти в лікарню.
  3. Якщо дитина побачила на вулиці цуценя що їсть сніг, поясніть йому, що імунна система цієї тварини суттєво відрізняється від людської. Чого вартий хоча б той факт, що собака може їсти і сире м'ясо, чого людині ні за яких умов робити не слід.
  4. Робіть все необхідне, щоб дитина на вулиці не відчував спрагу. Можливо, він(а) їсть сніг виключно з цієї причини. Візьміть з собою на прогулянку з дитиною термос з теплою водою.
Переглядів: 1634 | Додав: lepre
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 lepre • 14:17, 24.01.2012 [Матеріал]
biggrin я також їла icecream icecream icecream
avatar
1
2 Zaharchuk_Alisa • 13:54, 25.01.2012 [Матеріал]
biggrin biggrin biggrin о и я!
avatar