Неділя, 05.12.2021, 00:14
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Серпень » 12 » Увага Акція "Лист пораненому"
17:25
Увага Акція "Лист пораненому"

   Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому».

   Міський методичний центр відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради пропонує славутичанам приєднатися до акції. 
   Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
   Запрошуємо всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.
   Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.
   Дитячі малюнки та листи можна приносити до міського методичного центру: м.Славутич, Бакинський квартал, 15. 
Увага! Постійні пункти прийому іншої гуманітарної допомоги: Славутицькі ЗОШ№1, ЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ№4. Телефони для довідок: 2-66-56, 3-00-11*192; 2-96-96, 2-75-55.

   Детальну інформацію про Всеукраїнську акцію "Лист пораненому" можнаОтримати в міському методичному центрі: 2-35-32, Старовойтова Арина Олександрівна.

За матеріалами сайту ММЦ

Переглядів: 1108 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar