Четвер, 23.09.2021, 07:25
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Участь Марите" в Програмі "Бюджет участі"
14:02
Участь Марите" в Програмі "Бюджет участі"

  26 вересня  ініціативна група педагогів та не байдужих батьків закладу  під   № 40  зареєструвала проект "Спортландія" .

Короткий опис проекту 

Дитячий спортивно-ігровий комплекс «Спортляндія» що складається з футбольного міні- поля та велодоріжки зі штучного покриттям  створений з метою організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою та спортом дітей віком від двох до шести(семи) роківДля забезпечення автоматизації усіх етапів Бюджету участі, від подання проектів до е-голосування та звітності про реалізацію створена Електронна система «Громадський проект» .

Посилання на електронну систему (gromada.slav.gov.ua) розміщується на головній сторінці офіційного веб-сайту Славутицької міської ради    (e-slavutich.gov.ua) у рубриці Бюджет участі.

 Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі за допомогою авторизації мешканця міста Славутич   через електронну пошту і введення ним серії та номеру свого паспорту громадянина України (посвідки на постійне проживання).

Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу і здійснюється за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.

Бланк голосування можна отримати шляхом:

                     - роздрукування його із електронної системи;

                      - отримання його паперової форми у пункті супроводу

Нам дуже потрібен Ваш голос!

Голосування триватиме з 13 листопада по 01 грудня 2017 року

Н А Ш    Н О М Е Р  №40

Переглядів: 425 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar