Субота, 26.09.2020, 23:42
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Березень » 21 » У Славутичі відбудеться Перша міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишн
09:40
У Славутичі відбудеться Перша міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишн

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Першій міжнародній конференції «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO’16, яка відбудеться в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу». Конференція проходитиме 25–27 квітня 2016 р. у Славутичі, Україна. Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях щодо використання критеріїв сталого і стійкого до зміни клімату розвитку, встановлення пріоритетів, визначення енергетичної політики, місця та ролі ядерної енергетики у нових реаліях. Геополітичні питання енергетичної безпеки займуть центральне місце в дискусіях. 

Тематика конференції INUDECO’16:

  • Досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему.
  • Зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.
  • Реінтеграція територій та соціальна адаптація населення у зв'язку з припиненням експлуатації містоутворюючих підприємств.
  • Аварійне реагування на об’єктах критичної інфраструктури.
  • Інформаційні технології підтримки зняття з експлуатації АЕС.
  • Технології розумного міста у XXI столітті.

Детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті конференції http://inudeco.slavutych.city.

Офіційні мови конференції: українська, російська та англійська. За підсумками конференції видається збірник матеріалів.

Заявка на участь та тексти доповідей приймаються до 10 квітня 2016 р. на електронну адресу inudeco@slavutych.city. Контактна інформація: +38 066-087-2535.

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції.

 

З повагою оргкомітет 

Переглядів: 629 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar