П`ятниця, 16.11.2018, 18:40
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2018 » Березень » 19 » Тренінг "Дошкільнятам - освіту для сталого розвитку"
07:20
Тренінг "Дошкільнятам - освіту для сталого розвитку"

    Інститут педагогіки НАПН України, громадська організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Освітньою платформою «Критичне мислення» презентують інноваційну освітню програму для дитячих садків «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». 21 березня запрошуємо спеціалістів із питань дошкільної освіти, працівників ДНЗ на практичний тренінг за програмою від авторок-розробниць Наталії Гавриш та Олени Пометун.

Мета програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Зокрема, розвиток і формування навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з довкіллям. Програму розраховано на дітей 4-го – 6-го років життя, вона є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку, парціальна. За програмою вже працюютьпонад 700 дитячих садочків України. Програма має повне методичне забезпечення з грифом МОН: посібники для педагогів (матеріали для старшого, середнього, молодшого віку), методичними рекомендаціями та комплектами дидактичних матеріалів для дітей. Досвід показує, що втілення її у роботу ДНЗ сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками.

Програма «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» побудована на інноваційних педагогічних концепціях, відмінних від традиційного навчання. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний практичний тренінг, який допомагає набути нових професійних знань, навичок й умінь, необхідних для втілення програми. Учасники тренінгів знайомляться із структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації у діяльності дошкільних навчальних закладів.

Тренінг відбудеться у Києві 21 березня з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52д (Інститут педагогіки). Реєстрація обов’язкова: за вказаним посиланням, або за телефоном 095 534 0981. Усіучасниці/киотримують по завершенню іменні сертифікати професійного розвитку з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).

Пряме посилання на реєстрацію, умови участі, програму: Освітня платформа "Критичне мислення" у розділі "Найближчі тренінги" >>http://www.criticalthinking.expert

Просимо Вас поширити інформацію про цю можливість професійного розвитку для працівників дошкільної освіти Києва.


Науковий керівник проекту,
Член-кореспондент НАПН України,
доктор пед. наук,професорО. І. Пометун

Контактна особа: 095 534 09 81, Олена

З матеріалів сайту методиста ММЦ

Переглядів: 138 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar