Понеділок, 17.05.2021, 12:26
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 3 » Свята та події лютого у всьому світі
14:26
Свята та події лютого у всьому світі
02 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь. Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети.
02 лютого - День бабака. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаком, що виповзає зі своєї нори, і за його поведінкою можна дізнатися, чи скоро настане весна.
04 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку.
08 лютого - День Безпечного Інтернету. В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативі Коаліції за безпеку дітей в інтернеті. Інтернет є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування. Проте дехто, на жаль, ним зловживає — використовує для розсилання комп'ютерних вірусів і небажаної пошти, отримує інформацію особистого характеру для крадіжок, шантажу, переслідувань, інформує про сайти, небезпечні для дітей тощо (Посібник для батьків «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» можна завантажити тут: http://online-bezpeka.kyivstar.ua/the_benefit_for_parents/).
11 лютого Всесвітній день хворого. Засновано 30 травня 1992 року папою Іоаном Павлом ІІ.
14 лютого - День Святого Валентина. День закоханих. В Україні святкується з початку 90-х рокув 20 ст. Класичною емблемою Валентинового дня вважаються червоні троянди і «валентинки»
15 лютого Стрітення. Свято Стрітення відзначають у пам'ять про зустріч в Єрусалимському Храмі малого Ісуса Христа і Діви Марії зі старим Симеоном.
17 лютогоДень спонтанного прояву доброти. День спонтанного прояву доброти не так давно затвердили за ініціативи міжнародних благодійних організацій. Вважається, що у цей день людям слід намагатися бути добрими до всіх, і не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо.
19 лютогоУсесвітній день китів. Цей день почали відзначати у 1986 році, коли Міжнародна китова комісія заборонила знищувати китів. Проте екологи у цей день проводять акції на захист не лише китів, а й усіх океанських та морських ссавців.
20-26 лютогоМасниця. Масниця, Запусти, Сиропуст, Сирний тиждень, Бабське свято, Колодій, Загальниця — ось як у народі називають цей незвичайний тиждень, останній напередодні Великого посту. Люди ходять одне до одного у гості, танцюють, співають пісні, катаються з гірок на санчатах, споруджують масляничне опудало тощо. Під час Масниці традиційним є частування найсмачнішими стравами — млинцями, варениками, холодцем. Останній день масляничного тижня називається Прощеною неділею (26 лютого). У цей день заведено вибачатися за всі образи, спричинені впродовж року.
21 лютого Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 1999 році з тим, щоб сприяти мовному та культурному різноманіттю і багатомовності. Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу.
23 лютого - День захисника Вітчизни. У Радянському Союзі цього дня відзначався День Радянської Армії та Військово-Морського Флоту. 23 лютого 1999 року Президент України Леонід Кучма видав Указ «Про День захисника Вітчизни», залишивши таким чином цей день святковим, оскільки навіть після розпаду СРСР його відзначали як чоловічий день.
Переглядів: 1587 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar