Wednesday, 29.06.2022, 03:01
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » November » 24 » Свята та події грудня у всьому світі
11:58
Свята та події грудня у всьому світі
Свята та цікаві події грудня:
4 грудня Міжнародний день замовлень подарунків Діду Морозу
У цей день, як свідчить статистика, на поштові електронні скриньки Діда Мороза надходить близько 300 000 листів з усієї України і країн СНД. А ще діти шлють листи поштою. Для зберігання дитячих листів у резиденції Діда Мороза передбачена окрема будівля.
6 грудня День збройних Сил України
День Збройних Сил України був встановлений постановою Верховної Ради України у 1993 році. Це свято відзначається щорічно.
11 грудня Всесвітній день дитячого телебачення та радіомовлення
У квітні 1994 року представники Дитячого фонду ООН(ЮНІСЕФ) оголосили про відзначення Всесвітнього дня дитячого телебачення та радіомовлення. З тих пір щороку, у другу  неділю грудня усі провідні теле – та радіомовлення. Світу надають ефір дітям і дитячим передачам – «налаштовуються на дитячу хвилю».
11 грудня Міжнародний день гір
Щороку 11 грудня відзначають Міжнародний день гір,що встановлений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у січні 2003 року, Гори займають близько однієї четвертої суші планети. Вони є домівкою майже десятої частини всього населення Землі і заповідником для багатьох унікальних видів рослин і тварин. З гір беруть початок усі основні ріки планети.
В Україні  гори займають близько п’яти відсотків території держави. Українські (східні) Карпати – частина великої Карпатської системи. Тут є декілька вершин, що перевищують висоту 2000м.Найвища вершина українських Карпат – гора Говерла висотою 2061м.
Кримські гори розташовані на півдні Кримського півострова. Їхня протяжність з заходу на схід – 180км. Найвища вершина Кримських гір – гора Рома-Кош висотою 1545м.
Генеральна Асамблея ООН закликала міжнародне співтовариство організувати у цей день заходи,що звертатимуть увагу на проблеми гірських регіонів і збереження гірської флори і фауни.
15 грудня День чаю
Споживання чаю пов’язано з національними й історичними традиціями різних країн. Для багатьох народів чай є життєво важливим продуктом харчування. Без цього напою вже неможливо уявити собі життя пересічного українця. Дружні бесіди за чашкою чаю сприяють налагодження взаємин, спонукають до позитивних думок, налагодження креативних ідей, створюють гарний настрій.
19 грудня День Святого Миколая
Усі діти з нетерпінням чекають у грудні на диво. Це перше з низки новорічних свят,яке дарує дітям подарунки та відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай – символ доброго духу,що дбайливо спостерігає за дитиною протягом року. Якщо дитина робить щось гарне – він радіє, якщо погане – засмучується. І гарні вчинки і погані святий Миколай записує у спеціальну  книгу. А у ніч на 19 грудня Святий Миколай приходить до кожної дитини і кладе їй  під подушку подарунки. Якщо разом з подарунком дитина отримує і маленьку різочку – це попереджувальний знак, що дитині слід замислитись над своєю поведінкою, щоб на наступний рік не залишитись зовсім без подарунка.
22 грудня День зимового сонцестояння
22 грудня – найкоротший день та найдовша ніч у році – день зимового сонцестояння. «Сонце на літо,зима на мороз» - говорили у давнину. У цей день спостерігається мінімальна висота Сонця над горизонтом. Потім світловий день почне збільшуватись.
31 грудня Зустрічаємо Новий рік
Новий рік – світле і радісне свято. Його люблять і дорослі і діти. Дітям хочеться казкового дива, здійснення мрій.

Переглядів: 1974 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0