Понеділок, 17.05.2021, 11:56
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 24 » Стаття з Нового номеру журналу "Дошкільне містечко"
22:11
Стаття з Нового номеру журналу "Дошкільне містечко"
Шановні педагоги та користувачі сайту! Вийшов новий номер журналу «Дошкільне містечко», пропонуємо Вам ознайомитись з журналом "Дошкільне містечко" № 2 м. Славутич за 2013 р.
   Журнал  містить презентаційні рубрики «Актуальні питання» та «Із досвіду роботи колег». Ви також прочитаєте про педагогів, які працюють у дошкіллі протягом тривалого часу та багато іншої цікавої інформації знайдете на сторінках журналу.

ТАЛАНТ ВІДКРИВАТИ МУЗИКУ ДОШКІЛЬНЯТАМ
Неможливо виростити повноцінну людину без виховання в ній почуття Прекрасного.
Р. Тагор

Серед усіх творчих професій робота музичного керівника є особливою. Вона потребує всебічних знань, безмежної душевної щедрості, мудрості, любові до дітей і музики.
   Хочемо представити одного з музичних керівників дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 «Марите» компенсуючого (санаторного) типу
Олену Олександрівну Кулик
   Олена Олександрівна в 1983 році закінчила Челябінське музичне училище за кваліфікацією «Диригент хору, учитель музики в загальноосвітній школі, викладач сольфеджіо в дитячій музичній школі». Із того часу, ось уже дев’ятнадцять років, щодня з
радістю вона наближає дітей до мистецтва, заохочує їх до творчої праці, закладає в них непорушні естетичні, етичні та моральні основи.
   Захоплення дітей музикою цілком залежить від уміння педагога створити на занятті емоційний клімат та відповідні умови для творчості. І неабияку роль у цьому відіграє творчий потенціал музичного керівника, його педагогічна позиція та взаємини з музикою.
   Олена Олександрівна володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно використовує та поширює їх у практичній діяльності, а також широким спектром стратегій навчання й виховання, продукує оригінальні інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення занять.
   За час роботи в «Марите» вона зуміла зібрати чудову колекцію шумових, ударних, клавішних і струнних інструментів, виготовила посібники, що спонукають до сприйняття музичних творів, їх творчого, виразного виконання.
   Особливої уваги заслуговують театральні ляльки, ширми, маски та наголівники, виготовлені руками музичного керівника.
   Популярні серед дітей музичні ігри та вправи з використанням нетрадиційних і покидькових матеріалів. Хлопчики залюбки танцюють із мішечками для сміття танок «Веселі хмаринки» та мріють про далекі мандри на хмаринці, яку зробили власноруч зі звичайної поліетиленової плівки.
   Заняття з музичного виховання є органічною складовою навчально-виховного процесу нашого садочку, це цілісна педагогічна система, що сприяє планомірному й цілеспрямованому музичному розвитку дітей.
   На заняттях із музики Олена Олександрівна використовує різні види музичної діяльності: слухання, співи, музично-пальчикові, комунікативні та мовленнєво-ритмічні ігри, етюди, голосові й мімічні вправи, творчі імпровізації на музичних інструментах; постійно змінює матеріал для занять, часто використовує ефект сюрпризу, спонукаючи дітей до творчої активності, імпровізації.
   Свята та розваги, організовані нею, відзначаються творчою атмосферою, мають свою інтригу, приваблюють душевним комфортом і креативністю.
   Колектив дошкільного навчального закладу (ясел-садка) No 4 «Марите» компенсуючого (санаторного) типу пишається тим, що ось уже більше чотирьох років поруч із нами працює Олена Олександрівна. Увага та любов, знання та вміння, досвід та винахідливість, які вона дарує дітям на своїх заняттях, повертаються їй вдячними усмішками дітей, їхнім щирим прагненням до пізнання та творчості, повагою колег і батьків.

Оксана ХОМЕНКО,
вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясел-садка) компенсуючого (санаторного) типу No 4 «Марите»

Переглядів: 1539 | Додав: adana | Теги: «Дошкільне містечко», Кулик Олена Олександрівна, ДНЗ №4 Марите
Всього коментарів: 0
avatar