Tuesday, 28.06.2022, 18:09
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2022 » June » 3 » СЛАВУТИЧУ- 35!
10:51
СЛАВУТИЧУ- 35!

Безсумнівно, наше місто — найкраще місто на Землі - це місце для кожного з нас значить щось важливе і незамінне.  Тут народились наші діти, тут пройшли кращі  і щасливі роки  життя.  Хтось  зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.

 У свій день народження, як годиться, місто готує для славутичани і не тільки, чимало подарунків.

Так, напередодні Дня міста, Славутич запросив іноземних та українських партнерів міста, благодійників, експертів, представників бізнесу та громадськості, наукову та професійну спільноту, державні інституції долучитися до онлайн-події  Вдячності.

Не перший  рік, напередодні Дня міста, отримує нагороди за  успіхи у навчанні, творчості, спорті, за молодіжні ініціативи і  обдарована молодь Славутича. Цього року міський голова Юрій Фомічев вручив 142 нагороди кращим з кращих.

Запрацювали фото та художні виставки. Низка заходів для дітей і дорослих відбудеться в онлайн форматі.

Вчора,  2 червня поновлено  рух електричок Славутич-Чернігів-Славутич  а у  ККК відбулась церемонія нагородження "Славутич дякує…". Серед нагороджених були і працівники закладу дошкільної освіти №4 «Марите».  За особистий вагомий  внесок у забезпечення   життєдіяльності  міста  Славутич  під час повномасштабного російського вторгнення на територію України  Подякою міського голови нагороджені:

Галина Авраменко, Тетяна Доценко, Оксана Матвійчук, Алла Костюк та Оксана Польська.

У День народження нашого міста, ми бажаємо усім нам мирного неба над головою, світлого блага, добра, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку. Нехай Славутич назавжди буде гарним, процвітаючим, світлим. Нехай навесні в ньому розпускаються прекрасні сади, нехай радіють люди, звучать пісні, створюються сім’ї і народжуються діти!

Переглядів: 52 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar