Понеділок, 28.09.2020, 20:35
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Січень » 24 » Щодо 2 дитини у родині
13:39
Щодо 2 дитини у родині
У мам, які чекають другого малюка, додаються переживання про те, як прийме старша дитина народження братика чи сестрички, чи будуть діти дружити?
Чи буду я його любити так само сильно, як первістка?
   Перша дитина робить жінку мамою, круто змінює її життя, заповнюючи її собою. Поки вона ще зовсім маленька, така солодка, так потребує мами. І мама любить її всім серцем. Ще не встигла скучити по всьому чудесному, що приносять в наше життя малюки. І не може уявити собі, що так само сильно полюбить і другу дитину.
   У вашого новонародженого малюка є безліч перевірених способів зробити з вас люблячу матір. Коли буде плакати так гірко і невтішно, а потім засне так солодко на ваших руках. Далі в хід піде важка артилерія: осмислений погляд і радість побачивши маму, перша посмішка, дзвінкий регіт. Безліч хвилин ніжності і близькості. Не дарма кажуть, що з кожною дитиною лелека приносить матері мішок любові.
   Дійсно, ви будете любити своїх дітей по-різному. Але не в сенсі одного більше, другого менше. Ви ж і кожного з них будете любити по-різному протягом його життя: немовля не так, як підлітка, підлітка не так, як дорослого. У цьому немає нічого сумного.
Як моя старша дитина відреагує на появу нової «лялі»?
Буде ревнувати і проявляти свої ревнощі в перші часи дуже бурхливо. І вам може бути сумно за нього в якісь моменти. Але!
  • По-перше, досвід ревнощів і суперництва – нормальний, здоровий. Через нього проходило більшість наших предків. Можливо, вони будуть разом бавитись.
  • По-друге, від того, як ви підготуєте первістка до народження братика чи сестри, і як будете вести себе в перші місяці разом, теж багато що залежить. У ваших силах зробити його адаптацію менш болючою.
  • По-третє, хоча спочатку буде нелегко, саме діти-погодки мають всі шанси стати по-справжньому близькими друзями, коли трохи підростуть.
Як з ними впоратись? Чи вистачить уваги і любові?
   Багато мам відзначають, що з двома їм було простіше, ніж з одним першим! Тому, що стали більш організованими. Та й досвід відіграє велику роль.
   Справа не в кількості дітей. У всякому разі, не тільки в ній. Вашим дітям буде тепло і радісно поруч з вами, якщо ви по-справжньому цього хочете. Нічого не бійтеся, спокійно готуйтеся до народження другого малюка! Труднощів додасться, але і радощів теж!
 Багато чого залежить від вас
Переглядів: 1275 | Додав: lepre
Всього коментарів: 0
avatar