Понеділок, 17.05.2021, 15:05
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Березень » 6 » Ще 1 нагорода нашого "Марите"
12:04
Ще 1 нагорода нашого "Марите"
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 "Марите” компенсуючого (санаторного) типу  – це сучасний заклад, головна мета якого – зміцнення здоров`я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу у комплексі з лікувально-оздоровчою роботою.
   У дошкільному навчальному закладі функціонує 8 санаторних груп і один 1-й клас, у яких перебуває 177 дітей віком від двох до шести (семи) років.
   Протягом останніх п’яти років, в рамках роботи над впровадженням міжнародного проекту «Здорові міста», заклад працює над створенням ефективної системи екологічної безпеки здоров’я дітей дошкільного віку через впровадження методики ендоекологічної профілактики здоров’я своїх вихованців.
   Педагоги закладу  приділяють велику увагу підвищення рівню обізнаності з еколого-валеологіного виховання та популяризації досвіду експериментальної роботи.
   Так у 2010 – 2011 навчальному році, з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання дітей, пропаганди здорового способу життя, виявлення та впровадження у роботу дошкільних навчальних закладів сучасних здоров’язберігаючих та здоров’язміцнюючих технологій, популяризації досвіду роботи педагогічних працівників та колективів із фізкультурно-оздоровчої роботи, формування громадської думки щодо сучасної організації роботи з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах,  «Марите» брав участь  у  конкурсі спортивних майданчиків дошкільних навчальних закладів  Київської області і став його переможцем.
   4 березня в приміщенні Кіно-концертного комлексу відбулась 10 ювілейна міська акція «Славутичанин року», на яку був запрошений колектив ДНЗ №4 «Марите». Нам приємно повідомити що наш заклад отримав нагороду переможця ювілейної загальноміської громадсько-мистецької програми у номінації «Славутич – за здоровий спосіб життя» (Це вже 6 нагорода нашого колективу в цій міській акції).


Переглядів: 1045 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar