Tuesday, 28.06.2022, 17:54
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » August » 31 » Серпнева конференція працівників освіти Славутича
14:38
Серпнева конференція працівників освіти Славутича
   30 серпня 2012 року у Славутицькому ліцеї відбулася серпнева конференція працівників освіти Славутича. "Рівний доступ до якісної освіти - ключове завдання сьогодення" - тема конференції -2012.
   У роботі конференції взяло участь 240 педагогів, серед них керівники закладів освіти, кращі представники педагогічних колективів, керівники міських методичних та інших творчих об`єднань. Присутніми також були й керівники та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Славутицької міської ради, інших міських організацій та установ.
   Головуючий конференції, заступник міського голови, завідуючий відділом освіти Линкевич Олександр Бернатович відкрив конференцію словами вітання з початком нового навчального року усієї педагогічної громади міста.
   Учасників конференції привітала Поліна Гавриленко, вихованка вокальної студії «Рожева пантера» Палацу дитячої та юнацької творчості, керівник Тетяна Денисенко.
   Далі учасники пленарного засідання конференції заслухали доповідь заступника міського голови, завідуючого відділом освіти Олександра Бернатовича Линкевича «Про підсумки розвитку системи освіти міста у 2011/2012 навчальному році та завдання на 2012/2013 навчальний рік».
   Зі співдоповіддю «Про моніторинг якості базової загальної середньої освіти в загальноосвітніх школах міста» виступила Ігнатова Алла Володимирівна, головний спеціаліст відділу освіти.
   З привітаннями та словами подяки за проведену педагогічним загалом у 2011-2012 н.р. роботу звернувся до присутніх В.К.Жигалло. Успіхів у подальшій роботі освітянам Славутича побажала представник КОІПОПК Т. О. Гребенчук.

   О 11.30 робота конференції продовжувалася на фахових секційних засіданнях. Представники 28 фахових методичних об'єднань взяли участь у роботі секцій.
   Друга частина пленарного засідання розпочалася о 12.30 прийняттям резолюції конференції і продовжилася традиційним нагородженням кращих працівників освіти за підсумками 2011-2012 н. р. та за підсумками роботи журі педагогічної виставки «Освіта Славутича». Дипломи, подяки та грамоти різного рівня отримали 72 педагоги.
   По закінченню роботи конференції всіх присутніх з початком 2012-2013 навчального року привітала Анастасія Мєдвєдєва, вихованка вокальної студії «Рожева пантера» Палацу дитячої та юнацької творчості, керівник Тетяна Денисенко.
  
   В рамках роботи конференції багато нової та цікавої літератури запропонував освітянам регіональний представник видавництв «Основа», "Ранок".
   Під час реєстрації керівники закладів отримали робочі матеріали конференції у друкованому на електронному варіантах. Отримати повну їх версію педагоги Славутича зможуть як у методичних кабінетах закладів, так і у міському методичному центрі.

Переглядів: 1337 | Додав: adana | Теги: конференція працівників освіти Слав, ліцей, Рівний доступ до якісної освіти - к
Всього коментарів: 0
avatar