Понеділок, 17.05.2021, 14:06
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Травень » 17 » Роз`яснюємо як розподіляють малят на медичні групи
12:45
Роз`яснюємо як розподіляють малят на медичні групи
Розподіл дітей на медичні групи
Лікар-педіатр оцінює стан здоров`я дітей та рівень їх фізичного розвитку. За результатами поглибленого медичного огляду дітей зараховують до 1 з таких фізкультурних груп: основної, підготовчої чи спеціальної. Відповідно до призначеної медичної групи ми визначаємо рівень фізичного навантаження під час занять з фізкультури. Обов`язковими є повторні обстеження, під час яких оцінюють динаміки стану здоров`я дитини.
   До основної фізкультурної групи зараховують практично всіх здорових дітей з високим або середнім рівнем фізичного розвитку, а також з високим або вище середнього рівнем функціонально-резервних можливостей серцево-судинної системи. Для дітей цієї категорії показана фізична підготовка у повному обсязі, що відповідає навчальним програмам та враховує індивідуальні особливості розвитку дитини.
   До підготовчої фізкультурної групи зараховують дітей із середнім рівнем функціонально-резервних можливостей серцево-судинної системи, а також тих, які відстають у фізичному розвитку та часто хворіють (ДЧХ) на гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВІ). Цій категорії дошкільників показане поступове збільшення фізичного навантаження та виконання фізичних вправ, які не вимагають значної фізичної сили.
   До спеціальної фізкультурної групи зараховують дітей, які мають такі хронічні захворювання, як гломерулонефрит, гепатит, ревматизм, пієлонефрит, епілепсію тощо. Діти виконують індивідуальні фізичні завдання: для них обмежено виконання фізичних вправ на швидкість, спритність, силу та значно зменшено дозування вправ і фізичних навантажень.
Переглядів: 1462 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar