Четвер, 09.04.2020, 18:13
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Жовтень » 19 » «Психологічні родзинки».
15:00
«Психологічні родзинки».

          18 жовтня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 4 «Марите» пройшло засідання інтервізійної групи в рамках роботи професійної студії «Психологічні родзинки».

На ньому були  присутні практичні психологи дошкільних навчальних закладів, дитячого будинку "Центр захисту дітей" міста, практичний психолог «Центру реабілітації-дітей інвалідів» Тітаровська О. Б. 
Зустріч була спрямована на проблемні питання, пов’язані з впровадженням інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах.Модератором групи виступила  Бродягіна О. Ю., практичний психолог дошкільного навчального закладу № 4 «Марите». 

Слухачі працювали за правилами групи та визначили низку проблемних питань: знання педагогами особливостей дітей з особливими освітніми потребами відповідно до різних нозологій; брак діагностичного інструментарію для обстеження дітей, проведення корекційної роботи тощо; необхідність у веденні роз’яснювальної, просвітницької  роботи з батьками тощо.
Педагоги дійшли висновку, що в освітній роботі з дітьми з особливими потребами  є необхідність у розробці індивідуальних програм розвитку.
З матеріалів сайту Ірини Тетещенко

 

Переглядів: 308 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar