Четвер, 09.04.2020, 18:30
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2020 » Лютий » 28 » Про результати проведення загальноміського вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт птахів нашого двору»
10:59
Про результати проведення загальноміського вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт птахів нашого двору»

 

  Додаток до наказу управління освіти і науки Славутицької міської ради від 28.02.2020 № 28

 

Список учасників загальноміського

вернісажу дитячої творчості

«Чарівний дивосвіт птахів нашого двору»

 

Прізвище та ім’я

дитини

П.І.Б. педагога чи батьків, які підготували дитину

Дошкільний навчальний заклад

Назва роботи

Діти 5-6 років

1.

Кулик Сергій

Кулик

Тетяна Олександрівна

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Совушка»

2.

Родько Артем

Родько

Олена Миколаївна

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Птахи взимку»

3.

Сердюк Олександра

Сердюк Дмитро Володимирович

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Синичка»

4.

Ісаєва Поліна

Недашковська Ірина Петрівна,

 

Рековець Марина

Юріївна

ДНЗ «Центр розвитку дитини»

«Крило надії»

5.

Вірцан Орина

Шупило Марина Григорівна

ДНЗ «Центр розвитку дитини»

«Он ластівки, щебечучи, над хмарами летять…»

 

6.

Варгюн Айше

Єгорова

Ірина Леонідівна

ДНЗ «Центр розвитку дитини»

«Лелека несе на крилах весну»

7.

Латай Іван

Захарченко Тамара Миколаївна

ДНЗ № 4

«Марите»

«Радість»

8.

Титенко Злата

Мороз Олена Григорівна

ДНЗ № 4

«Марите»

«Птахи прилетіли»

9.

Шама Михайло

Мороз Олена Григорівна

ДНЗ № 4

«Марите»

«Зимова пташечка»

10.

Замашна Вікторія

Ленок Людмила Павлівна

ДНЗ № 5

«Джерельце»

«Прилетіли снігурі»

11.

Гаркуша Данило

Ленок Людмила Павлівна

ДНЗ № 5

«Джерельце»

«Веселі щебетушки»

12.

Болдова Валерія

Сергієнко Оксана Михайлівна

ДНЗ № 5

«Джерельце»

«Милі пташки невеличкі ‒ кольорові рукавички»

13.

Лудченко Дар’я

Семендяй Наталія Михайлівна

ДНЗ № 6

«Крунк»

«Шпаки»

14.

Семендяй Нікіта

Семендяй Наталія Михайлівна

ДНЗ № 6

«Крунк»

«Пташки на годівничці»

15.

Шах Поліна

Семендяй Альона Петрівна

ДНЗ № 6

«Крунк»

«Снігурі»

16.

Симоненко Валерія

 

Руденко Світлана Федорівна

ДНЗ № 8

«Теремок»

«Зозуля»

17.

Перепелиця Олександр

Голубцова Людмила Михайлівна

ДНЗ № 8

«Теремок»

«Совеня»

18.

Грицкевич Софія

Кондик Ольга Євгенівна

ДНЗ № 8 «Теремок»

«Турботлива синичка»

Діти 6-7 років

1.

Бушма Варвара,

Макарчук Уляна

Бондарєва Лариса Михайлівна

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Їдальня для пташок»

2.

Храмцов Арсеній

Ложкіна Тетяна Іванівна

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Ягоди для снігурів»

3.

Тарасенко Кіра

Ложкіна Тетяна Іванівна

ДНЗ № 1

«Калинка»

«Прилетіли снігурі»

4.

Василевська Поліна

Авраменко Галина Володимирівна

ДНЗ № 4

«Марите»

«Пташиний дует»

5.

Мишко Вероніка

Захарченко Тамара Миколаївна

ДНЗ № 4 «Марите»

«Наші птахи»

6.

Диннік Віра

Доценко Тетяна Григорівна

ДНЗ № 4

«Марите»

«Вікно у весну»

7.

Федорова Злата

Ткаченко Світлана Василівна

ДНЗ № 5

«Джерельце»

«Пташки летять у вирій»

8.

Шевченко Поліна

Ткаченко Світлана Василівна

ДНЗ № 5

«Джерельце»

«Каченята»

9.

Савченко Анна

Ведмідь Ніна Миколаївна

ДНЗ № 6

«Крунк»

«Синичка»

10.

Стафєєва Злата

Семендяй Наталія Михайлівна

ДНЗ № 6

«Крунк»

«Снігурі»

11.

Касперська Аріна

Харченко Світлана Володимирівна

ДНЗ № 8

«Теремок»

«Лелека»

12.

Соколова Анна

Харченко Світлана Володимирівна

ДНЗ № 8

«Теремок»

«Снігур»

13.

Шара Анна

Неймеш Валентина Володимирівна

ДНЗ № 8

«Теремок»

«Дятел»

 

Переглядів: 45 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar