Понеділок, 28.09.2020, 19:47
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » Грудень » 24 » Про мам-одиначок. Пільги
18:10
Про мам-одиначок. Пільги
Чи погано бути матір'ю одиначкою?
   Від словосполучення мати-одиначка стає дуже сумно, оскільки воно пов'язане з самотністю. Адже як не поспівчувати матері, яка виховує дитину одна без любові, турботи, підтримки і розуміння чоловіка.
   Років сто тому подібних понять взагалі не існувало, та й матерів, які народжували позашлюбних дітей, було дуже мало, оскільки все це вважалося ганьбою, що не підлягає оскарженню. Але за це століття багато чого змінилося, в тому числі і ставлення суспільства до матерів-одиначок. Сьогодні презирство до них змінило співчутливе розуміння. Поняття сім'я в нинішній час втратило свої колишні цінності.
Наскільки усвідомлено жінки роблять вибір на користь одинокого материнства, і наскільки погано бути самотньою мамою?
   Кожен має право вибору, тому не варто шукати винних у ситуації, що склалася, жаліти себе і оплакувати свою долю, втрачаючи при цьому свою гідність. Від цього ви зробите собі і своїй дитині тільки гірше. Як тільки малюк почне дорослішати, він, як і мама, почне звинувачувати свого тата у всіх гріхах. Звичайно, мамине самолюбство це потішить, але у дитини не буде об'єктивного сприйняття життя. Замість того щоб сидіти і бідкатися, ви можете, не чекаючи ні від кого допомоги, зробити самотність своєю гідністю, а не недоліком. Адже самотня жінка це не завжди смуток, це може бути свободою вибору, і ніяких обмежень для себе. Ви тільки подумайте, можливо, розставання з чоловіком, зробить вас більш сильною і відкриє для вас повноцінне життя, в якій ви самі зможете домогтися всього чого забажаєте. Ви досягнете великих нових висот, якщо на вашому шляху стане важка життєва ситуація.
   Звичайно, дитині потрібен люблячий і турботливий тато, але от якщо батько - абсолютна протилежність цьому, тоді може, все-таки краще, що його не буде поруч. Постарайтеся не затьмарювати своє материнство власним почуттям провини з приводу того, що ви позбавили дитини тата. Покажіть дитині, що він улюблений і повноцінний, незважаючи на те, що росте без тата.
Про пільги
   Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» передбачено допомогу на дітей одиноким матерям. А по­­становою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751 затверджено порядок призначення такої допомоги. Згідно документу, допомога на дітей одиноким матерям надається за наявності наступних документів: витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини із зазначенням відомостей про батька дитини, копії свідоцтва про народження, довідки про проживання дитини з матір’ю.
   Допомога на дітей одиноким матерям призначається незалежно від одержання на дітей інших видів допомоги та у розмірі, який дорівнює різниці між 50 % прожиткового мінімуму для дитини й середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців, але не менше 30 % прожиткового мінімуму.
   Отже, щоб отримати відповідні пільги, раджу звернутись до органу управління праці та соціального захисту за місцем вашої реєстрації, де компетентні спеціалісти пояснять, яку заяву слід написати, які документи зібрати і в який термін їх подати. А також роз’яснять процедуру отримання пільг та ін. Важливо:  Звернутися необхідно не пізніше 12 календарних місяців після народження дитини, інакше допомогу не призначать.
   У вас завжди є вибір: вважати себе нещасною і самотньою мамою, або радісною матір'ю, що живе повноцінно, і відкриває перед собою нові можливості. Не варто ставити на собі хрест, адже можливо, життя приготувала для вас подарунок на майбутнє, і ви станете коханою дружиною і люблячою мамою.
Переглядів: 2756 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar