Четвер, 23.09.2021, 07:48
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Квітень » 21 » Про дитячу програму фестивалю «86»
09:15
Про дитячу програму фестивалю «86»

Запрошуємо до участі школярів та вихованців у заходах дитячої  освітньої програми ІІІ фестивалю кіно та урбаністики «86»: «Коло поколінь». Славутич, що відбудеться 7.05. - 9.05.2016.

Освітня програма «Славутич. Capsula» покликана долучити дітей і підлітків до діалогу між поколіннями через історичні дослідницькі практики та створення капсули часу Славутича. Капсула, наповнена культурними артефактами, - це водночас форма консервації пам'яті минулих поколінь та послання поколінням майбутнього.

Протягом трьох фестивальних днів учасники програми вивчатимуть сучасні методи збору, збереження і передачі пам'яті про минуле, а також практикуватимуть польові історичні дослідження у просторі міста. За допомогою документації усної історії, фото- і відеозйомки, мапування та творчих практик діти та підлітки відтворять власне бачення історії міста, відкритої через комунікацію представникам різних поколінь.
Результатом роботи стане презентація самої капсули для всіх містян та гостей у останній день фестивалю.

До участі запрошуються діти віком 9-14 років. Для дітей від 3 до 8 років будуть організовані не менш цікаві розвиваючі та розважальні заняття на території основної локації дитячої програми та у міському парку у супроводі викладачів.

Участь у програмі безкоштовна.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням 
https://docs.google.com/forms/d/1UeV2yBXrkZ3aAJhyoxLixXnr0uxwlngvWC8tyflgYC0/edit?usp=drive_web

Переглядів: 570 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar