Понеділок, 17.05.2021, 16:14
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Грудень » 18 » Поради батькам до дня Святого Миколая
23:57
Поради батькам до дня Святого Миколая
Поради батькам: подарунки дітям до дня Святого Миколая
Про подарунки Святого Миколая складено безліч легенд. Одна з них пояснює походження традиційного носка для подарунків. Святий Миколай вирішив допомогти трьом сестрам, яких через бідність ніхто не хотів брати в дружини. Вночі напередодні Різдва він кинув їм через камінну трубу три мішечки із золотими монетами. Сестри в той вечір розвісили сушитися біля каміна свої випрані панчішки. У них то і догодили подарункові мішечки від Святого Миколая. Після допомоги трьом сестрам, Микола продовжував здійснювати підтримку для бідних городян, залишаючись непоміченим і дивуючи все місто. Він непомітно приносив у їхні будинки іграшки і теплі речі для дітей, ліки для хворих.
Святий Миколай завжди приходить вночі. Діти країн Європи, які бажають отримати подарунки біля дверей або під вікном ставлять начищений черевик, а поруч з ним кладуть морквину або пучок сіна, щоб ослик Святого Миколая не пройшов мимо. Якщо в будинку є камін, то біля нього обов'язково вішається найбільший носок. За традицією у свято Святого Миколая діти отримують у подарунок солодощі, деякі дітлахи в передсвятковий вечір кладуть в черевик записочку, в якій пишуть, щоб їм хотілося отримати. На Україну, ж дітки шукають свої подарунки під подушкою
.

Впевнені, що багато діток з радістю чекають 19 грудня - день Святого Миколая. Адже саме в цей день Микола приносить під подушку подарунки кожному слухняному дитині. Але батьки традиційно стикаються з проблемою: який подарунок вручити малюкові в цей день?
Для самих маленьких
Дарувати подарунки до конкретного свята психологи радять діткам не менше з 3 років - інакше дитина не зможе навіть відчути «відчуття» свята. Діткам від 3 до 4 років підійдуть розвиваючи іграшки, які допоможуть навчитися говорити і читати, освоювати творчість - ліплення, малювання. Ідеальними подарунками можна назвати барвисті книжки з мінімум тексту, музичні іграшки, набори для творчості, спортивний інвентар.
Для дітей молодшого шкільного віку
У віці від 5 до 12 років діти починають не лише пізнавати світ, а й відтворювати його: посилено щось малюють, ліплять і майструють. Тому, як не можна до речі припадуть іграшки, які допоможуть реалізувати ці прагнення. Дуже гарні набори кшталт "Шиємо м'яку іграшку самі", "Юний хімік", "Як плести бісером», а також конструктори, лялькові будиночки, дитячі енциклопедії.
Переглядів: 1902 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar