П`ятниця, 26.02.2021, 21:18
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Лютий » 12 » Підсумкове ММО "Абетка медичної сестри"
15:59
Підсумкове ММО "Абетка медичної сестри"

    9 лютого 2016 року в ДНЗ №6 «Крунк» пройшло підсумкове засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) «Абетка медичної сестри». На ньому були присутні медичні сестри з дошкільних навчальних закладів міста. 

   Для загалу було запропоновано консультацію вчителя-дефектолога «Крунка» Савченко Світлани Юріївни «Про профілактику перевтоми очей у дітей дошкільного віку». Разом всі виконали вправи на пальмінг, віршовані вправи-хвилинки для покращення гостроти зору.

   Перегляд відео-матеріалу з правил надання першої долікарської допомоги дитині (травма ока) допоміг з’ясувати про прості речі, які не можна робити при травмі ока: гріти око, мазати мазями, терти, самому витягувати чужерідний предмет.

   Методичне об’єднання вела методист міського методичного центру управління освіти та науки із дошкільної освіти Терещенко Ірина Анатоліївна. 
   Було обрано нового керівника ММО - Прокопенко Валентину Миколаївну, старшу медичну сестру ДНЗ № 6 «Крунк».
   На останок слухачі  поділилися  інформацією про інноваційні методи профілактики перевтоми у дошкільників. Старша медична сестра ДНЗ «Центр розвитку дитини» Торчишник В. М. для кожного закладу підготувала  буклет «Бережи зір змалку». Медична сестра ДНЗ № 5 «Джерельце» Цирибко К. В.  запропонувала відео про гімнастику для очей. 
   На останок слухачі виробили рекомендації з метою підвищення теоретичного та практичного рівня слухачів методичного об`єднання з  питань профілактики перевтоми очей у дошкільників в дошкільному навчальному закладі.

Переглядів: 700 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar