Понеділок, 17.05.2021, 11:20
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Квітень » 19 » Підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий web-сайт
15:37
Підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий web-сайт
19 квітня 2012 року підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий web-сайт дошкільного навчального закладу.
   З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий web-сайт дошкільного навчального закладу.
   Участь у фінальному етапі взяли понад 80 дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та центрів розвитку дитини з усіх регіонів України. Відповідно до примірного положення про проведення Конкурсу, при оцінюванні сайту враховано оригінальність оформлення сайту, корисність інформаційного наповнення для користувачів, інтерактивність та динамічність сайту, частота оновлення (новизна матеріалів, періодичність оновлення інформації) тощо.
   У переліку кращих web-сайтів дошкільних навчальних закладів є два сайти з м.Славутича а саме:
- Славутицький ДНЗ (ясла-садок) № 6 «Крунк»
- Cлавутицький ДНЗ (ясла-садок) №4 «Марите» компенсуючого (санаторного) типу


Вітаємо лауреатів та переможців фінального етапу Конкурсу буде нагороджено дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, пам’ятними призами.

   Звертаємося з проханням до всіх славутичан залишити позитивний відгук щодо інформаційного наповнення, зручності користування нашим web-сайтом за електронною адресою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту domon2010@ukr.net (з зазначенням теми: «Кращий Інтернет-сайт ДНЗ»). Будь ласка, надішліть свої позитивні відгуки.

Переглядів: 1255 | Додав: adana
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Vika • 21:36, 20.04.2012 [Матеріал]
Вітаємо "Марите"! Так тримати! hands
avatar
0
2 adana • 09:44, 22.04.2012 [Матеріал]
biggrin biggrin biggrin
avatar