Понеділок, 17.05.2021, 15:55
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Квітень » 9 » Наш Бренд - Славутич!
15:38
Наш Бренд - Славутич!

   Шановні пані та панове! З метою реалізації загальноміської програми розвитку муніципального туризму 08 квітня 2015 року за участі Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» в міському методичному центрі відділу освіти відбувся круглий стіл «Бренд Славутич творимо разом». У круглому столі взяли участь представники кожного навчального закладу міста, ініціативні славутичани, громадські активісти. Загалом – 25 осіб.

   Ведучий круглого столу Дмитро Корчак, заступник директора КП «Агентство регіонального розвитку», проінформував усіх запрошених про мету зібрання, про зміст та технологію, важливість процесу творення бренду міста Славутича, основні етапи даної роботи.

   Активними учасниками подальшого обговорення стали справжні патріоти Славутича, небайдужі люди, які впродовж 2-х годин у другій частині роботи круглого столу жваво та зацікавлено висловлювали власні думки щодо брендингу Славутича. Сподіваємося, що саме ці люди й стануть координатором цього проекту у своїх навчальних закладах.

   Щоб підтримувати конкурентоспроможність Славутича та престиж на ринку туристичних послуг є чимало передумов, одна з яких – наявність сильного бренду та чіткої іміджевої позиції міста. Тож, розпочато всеохоплюючий збір ідей славутичан стосовно сприйняття міста та його ідентичності. На основі зібраного матеріалу народиться концепція майбутнього бренду Славутича. Розробка бренду може згуртувати та підняти дух громади, формувати патріотизм. 

Допоможіть Славутичу розробити власний бренд! 

   Успішний бренд завжди іде від людей. Для його створення нам дуже важливо дізнатися, як сприймається місто, чим воно для нас є і з чим ми його асоціюємо.

   Просимо Вас, шановні користувачі веб-сайту, заповнити коротку анкету. Це можна зробити в он-лайн режимі (це займе не більше 5 хвилин, збереже гроші та ліс) або роздрукувати паперовий бланк (додається), який можна залишити у приймальніміського методичного центру (Бакинський квартал, 15)

Онлайн форма для славутичан: http://goo.gl/MiHzX9

Онлайн форма для гостей міста: 

англійською мовою: http://goo.gl/CoeX1L

українською мовою: http://goo.gl/AO8ypn

російською мовою: http://goo.gl/EdGNAh

   Пропонуємо також приєднатися до проекту, розмістивши інформацію про анкетування на офіційних веб-сайтах навчальних закладів, надіславши посилання на анкету в електронній розсилці з ваших електронних скриньок. Крім того пропонуємо провести тематичні класні години з учнями 8-11 класів з метою заповнення анкет, батьківські збори.

Майданчик обміну думок стосовно бренду містаhttps://www.facebook.com/Slavutych.Brand

Відео, яке допоможе провести тематичну зустріч з педагогами або батьками: https://vimeo.com/123193118

Бренд Славутич творимо разом!

 

Переглядів: 788 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar