Вівторок, 22.09.2020, 03:45
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 29 » Моно-місто Славутич
18:26
Моно-місто Славутич


Відео про заклад з 12:15

   Основне враження від міста Славутич - європейське, чисте, добротне і активне місто. Кожен район - це окреме архітектурне рішення. Всі будівлі пофарбовані в яскраві кольори, немає сумовитих сірих панельних будинків. Вулиці чисті, всі будинки утеплені, в під'їздах немає розбитих вікон, описаних стін, поламаних ліфтів. Скрізь ідеальна чистота. Очевидиця аварії Тетяна Іванівна цінує Славутич за його чистоту і приємну атмосферу. До недавнього часу вона жила в Києві, а потім прийняла рішення переїхати в Славутич. «Тут спокійно, місто дуже чисте, сміття двічі на день вивозять. Фактично Славутич знаходиться в курортній зоні, ліс навколо. А в Києві що - бруд, сміття не вивозять по декілька днів, той же радіаційний фон істотно вище нашого», - розповідає Тетяна Іванівна.
   Крім того , що саме місто чисте і доглянуте, жителів приваблює рівень соціальних послуг. Дитячі садки, які знаходяться на балансі міста, скоріше схожі на приватні елітні заклади. В одному з садів ми побачили те, що може бути тільки мрією навіть у Києві - скатертини на дитячих столах, кімната психологічного розвантаження, ароматерапія, масаж, кисневі пінки, іонізація дитячих спалень, комп'ютерний клас, і це не повний список послуг. Все безкоштовно, і приватні домовленості не потрібні, щоб потрапити в садок.
   У майбутнє Славутича інвестують і Україна, і міжнародні організації. Як каже Володимир Удовиченко, місто - це унікальний досвід розвитку сучасних економічних моделей, створення умов для інвестицій, підтримки бізнесу, що починає і формування відповідної інфраструктури. І найголовніше досягнення Славутича за всі роки - це те, що він розірвав свій статус монопрофільність, тому незалежно від ЧАЕС місто буде рости.

Переглядів: 985 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar