Понеділок, 17.05.2021, 11:38
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Лютий » 17 » ММО "Абетка медичної сестри" - Радіозахисне харчування
20:46
ММО "Абетка медичної сестри" - Радіозахисне харчування

   17 лютого 2015 року в нашому закладі відбулось підсумкове засідання ММО "Абетка медичної сестри".

   Голова ММО, Захарчук Аліса Петрівна, ознайомила всіх присутніх зі змінами в наказі МОЗ №551 "Про удосокналення проведення профілактичних щеплень в Україні", яким затверджено нові редакції документів:

  • Календар профілактичних щеплень
  • Положення про організацію і проведення проф. щеплень
  • Перелік медичних протипоказань до проведення проф. щеплень.

   Проконсультувала медичних сестер щодо налагодження контакту з дитиною після травмування чи побоювання медичного персоналу, практичний психолог закладу - Бродягіна Оксана Юріївна. Медична сестра фізіокабінету, Сірош Людмила Дмитрівна, показала як вживають вихованці старшої "А" групи синглетно-кисневі коктейлі з настоєм шипшини та холосасу, пригоститила всіх присутніх, розповіла про корисні властивості пінки для здоров`я.

   На засіданні була розкрита тема сучасної концепції радіозахисного харчування для осіб, які проживають у зоні з підвищеного рівня радіоактивності, переглянуто відео-матеріал з правил надання першої долікарської допомоги дитині при примерзанні, переохолодженні, тепловому та сонячному ударах.

   Керівник об’єднання підвела підсумки роботи за 2014-2015 н. р. та запропонувала медичним сестрам визначитися з темами, які б важливо було б переглянути на засіданнях у наступному навчальному році.

Переглядів: 975 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar