П`ятниця, 22.11.2019, 02:09
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2019 » Жовтень » 31 » Міжнародний день економії
11:23
Міжнародний день економії

Міжнародний день економії – це свято, яке з'явивлося відносно недавно, але передумови, до якого були дуже давно. Незважаючи на невелику популярність цього свята, Міжнародний день економіки є дуже важливим у сучасному світі.

      Міжнародний день економії 2017: історія свята

Ще в 1924 році на Першому міжнародному конгресі ощадних банків зібралися всі представники ощадних банків. Тоді вперше заговорили про таке свято, але його так і не встановили.

Тоді, в самий останній день конгресу, 31 жовтня з'явилася ідея, яка полягає в тому, щоб «на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як Всесвітній день заощаджень (накопичень). Після недовгих роздумів, було прийнято рішення назвати це свято Всесвітній день економії. І відсвяткували його вперше в 1924 році.

Але тоді про свято практично ніхто не чув. Так би і тривало, якби 1989 році Міжнародний День Економії не став офіційно закріплений директивою ООН. Потрібно відзначити, що Міжнародний день економії святкується 31 жовтня тільки в тих країнах, де цей день не є державним святом.

Переглядів: 17 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar