Середа, 20.10.2021, 12:01
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Міжнародний день дівчаток
11:42
Міжнародний день дівчаток
11 жовтня 2013 року в рамках Міжнародного Дня дівчаток вихованки нашого дитячого закладу брали участь в імпровізованій осінній фотосесії.
   Відповідно до досліджень Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, дівчата – одна з найбільш маргінальних і дискримінаційних груп по всьому світу. Вони складають 70% найбіднішого населення та є значно вразливішими до таких глобальних проблем як ВІЛ/СНІД, дитячий труд та рабство, домашнє насильство тощо. Тому Генеральна Асамблея ООН вирішила обрати окремий день, в який особливо акцентувати на проблеми, які виникають у дівчат в різних куточках світу.


   Асоціація гайдів України, єдина всеукраїнська громадська організація для дівчат, звертається до представників засобів масової інформації розповсюдити інформацію про святкування Міжнародного дня дівчат та привернути увагу українського суспільства до проблем  українських дівчат.


   Мета Міжнародного дня дівчаток – привернення уваги до дискримінації дівчаток у різних країнах, підвищення обізнаності про нерівність, з якими стикаються дівчатка у всьому світі. Міжнародний день дівчаток дозволяє зосередити увагу на необхідності вирішення проблем, з якими стикаються дівчатка, і заохочувати розширення їхніх прав і можливостей. У їх число входять можливості отримання освіти, повноцінного харчування, медичного обслуговування, соціальні права, захист від дискримінації, насильства, і примусового заміжжя в дитячому віці.
Переглядів: 1153 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar