Вівторок, 26.05.2020, 20:11
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2020 » Квітень » 30 » Міська акція "Екологічна стежина" Старші групи
13:54
Міська акція "Екологічна стежина" Старші групи

          Матеріали акції «Туристична стежина»

Група "Метелики", вихователі Авраменко Г.А.  та Доценко Т.Г.

Група «Волошка», вихователі Захарченко Т.М. та Мороз О.Г.

 

«Маршрути  мужності»

Щотижня вихованці «Марите» вирушають у пішохідні переходи за межі закладу. Щоразу вихователі закладу  ретельно продумують маршрути, підбирають матеріал, готуються самі і готують дітей. Дуже часто до організації таких подорожей долучаються і батьки.

Цієї осені вихователі та батьки  старших груп підготували для своїх дітей  «маршрути мужності». Метою цієї акції  було познайоми дітей з людьми, які дбають про безпеку і спокій  не лише нашого міста а  й нашої країни.

Перша подорож  запланована до 63 державної пожежно-рятувальної частини м. Славутич 11 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

У листопаді 2019 року діти відвідали військову частину 3041 Національної гвардії України.

         А з Волонтером  Громадської організаці ї воїнів АТО Гусєвою Валентиною Олексіївною ми вже знайомі давно. Адже декілька років поспіль наш заклад збирає і передає   пластмасові кришечки . І ось, за небайдужість , підтримку воїнів АТО, збереження оточуючого середовища  дитячий садок нагороджено грамотою від Славутицького об'єднання учасників АТО.  Отримала нагододу вихователь старшої Б групи Захарченко Тамара Миколаївна.

         В результаті проведеної акції всі хлопчики старших груп мріють стати або пожежниками або військовими, щоб бути такими ж мужніми і сильними.

Переглядів: 41 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar