Неділя, 05.12.2021, 01:42
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2020 » Квітень » 30 » Міська акція "Екологічна стежина". Група "Казка"
10:09
Міська акція "Екологічна стежина". Група "Казка"

«Марите» вже вкотре долучається до міської акції «Екологічна стежина», яка проводиться щорічно до 2020 року в рамках виконання заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Славутицької міської ради № 50-4-VIІ від 11.12.2015 року. 

Цього навчального року акція тривала з 17.09. 2019 року по 27.04.2020 року.

 Пропонуємо ознайомитись з матеріалами акції. 

Група "Казка", вихователі Матвійчук О.В. та Ребенок О.М.

Пан Гарбуз

         Якось, прочитавши казку про Пана Гарбуза, дітям з групи «Казка» дуже закортіло  познайомитись з ним і потоваришувати. І ми відправились в туристичну експедицію, з метою розшукати та затоваришувати з Паном Гарбузом особисто.  Мандруючи містом ми розшукали гарбуза: на городі в сусідньому котеджі але там ми могли лише поспостерігати за гарбузом. Пізньої осені він один гордо позував на пустому городі. Наступного тижня ми вирушили у туристичну експедицію до продуктових крамниць міста.  Відвідали спочатку великий супермаркет «Сільпо». А ще через тиждень – невеличкий «АТБ» і знайшли там  привабливого гарбуза.  

         До нашої експедиції були залучені і батьки,  вони придбали нам гарбуза, а вихователі Оксана Василівна та Ольга Миколаївна розповіли про гарбуза все, що знали.   Так, наприклад, ми дізнались, що гарбуза можна виростити з маленького насіннячка. Старанно зібравши все насіннячко, яке ховалось у гарбуза в середині, підготували його до посіву на нашому городі. А з самого гарбуза нам приготували смачну кашу. Виявляється він не лише корисний а  й смачний. Тож недаремно гарбуз називають королем овочів. Ось прийде весна і ми висадимо гарбузові зернятка  на нашому городі. Ми вже й грядочку підготували.

Далі буде!

Переглядів: 185 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar