П`ятниця, 26.02.2021, 20:08
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Грудень » 3 » Мандрівка до зимового лісу
21:00
Мандрівка до зимового лісу

 

     03 грудня в середній «Б» групі проведено інтегроване контрольно-підсумкове заняття з ознайомлення з природою, розвитку мовлення, математичної діяльності вихователями Крутоус Н.М. та Масан С.В. на тему: «Мандрівка до зимового лісу». Заняття проведено підгрупами по 6 дітей.

   Мета заняття закріпити та систематизувати знання  дітей про свійських та диких тварин, особливості їх зовнішнього вигляду, звичок, поведінки, живлення, їх значення для людей; розвивати зв’язне мовлення: вміння описувати тварин, виділяти звуки в слові; закріпити знання геометричних фігур, вміння їх впізнавати в зображенні та рахувати; розвивати увагу, мислення, уяву; виховувати любов до живої природи та бережливе ставлення до неї.

    До дітей в гості завітав Лісовичок якому діти розповідали загадки, про те де живуть дикі травини. Діти відгадували і називали звуки в слові.

 

    Заняття було проведено цікаво з сюрпризними моментами, з фізхвилинками та вправами на розвиток дихання. В кінці заняття Лісовичок подякував дітям за те, що вони дуже спостережливі, багато знають і цікаво йому все розповіли. Діти отримали нагороди від Лісовичка.

   Молодці діти і вихователі!

Фото події

Переглядів: 998 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar