Понеділок, 17.05.2021, 12:11
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Грудень » 4 » Лист Дідові Морозу
00:00
Лист Дідові Морозу
04 грудня - День написання листівок Дідові Морозу(Санта Клаусу)
Новий рік - свято чудес і чарів. У будинках наряджається красива ялинка, під якою дитина на ранок виявить таємничий подарунок. Не дивно, що у всіх дітей він є найулюбленішим. Діти обожнюють казки. Тому їм не настільки важливий подарунок від мами з татом (хоча він теж не завадить), скільки подарунок від казкового Діда Мороза.
Але як же Дідусь дізнається про те, що так мріє отримати від нього дитина? Дуже просто: у листі, який Ви відправите разом зі своїм малюком.
Діти, які вже вміють писати, часто, тихенько сидячи в затишному місці, пишуть листа Діду Морозу самі. Але якщо Ваш малюк ще не вміє писати самостійно, то допоможіть йому в цьому. Візьміть звичайний конверт або зробіть його разом з дитиною самостійно. Конверт можна прикрасити дитячим малюнком, вирізками з паперу, стрічками і багатьом іншим. Або просто розфарбувати різнокольоровими фарбами. Отже конверт готовий. Тепер залишилося написати лист із заповітним бажанням. Вкладіть у руку дитини ручку, фломастер або олівець і, допомагаючи своєю рукою, почніть писати. Текст вийшов кострубатим? Ну і що?! Це ж лист чарівному Дідусеві! Він обов'язково все зрозуміє!
Про що писати в листі Дідові Морозу?
Та про все! Про літо і про літній відпочинок у бабусі в селі, про те, що в садку вчора давали на обід смачну кашу; про маму і тата; про домашнього улюбленця, який обожнює їсти сосиски! Дідові Морозу буде дуже цікаво почитати. І обов'язково надіслати віршик, який дитина вивчив до Нового Року, неодмінно розповість у Новорічну Ніч під ялинкою. Дідусеві буде приємно.
Де живе Дід Мороз?
Добрий дідусь живе в місті Великий Устюг. Так-так! Все по-справжньому! Там навіть побудували спеціальний будинок пошти, тому що Дідусеві приходить дуже багато листів з різних куточків Росії. Листи починають відправляти вже на початку листопада. Але в місті Великий Устюг вважають, що найкращий час для відправлення листа Діду Морозу - це 4 грудня.
Не дивуйтеся, якщо Вам прийде відповідь. Федеральна поштова служба затвердила спеціальний штемпель пошти Дідуся Мороза. Так що цей лист Вам не вдасться переплутати ні з яким іншим.

Точна адреса Діда Мороза у Росії: 162340, Вологодська область, м. Великий Устюг, Дідові Морозу.
А можна написати і Санта Клаусу, який живе у засніженій Лапландії. Тільки лист доведеться писати англійською.
Точна адреса Санти у Фінляндії(Лапландія): Santa Claus Joulupukin kamman, 96930 Napapuri, Rovaniemi, Finland.
Точна адреса Санта Клауса У США: Santa Claus, North Pole, Alaska, USA, 99705
Не так давно Дід Мороз обзавівся ще одним будинком - у Москві. Правда не в самій столиці, так як шум і погане повітря вбивають казкових створінь, а в Кузьмінському лісі.
Надіслати лист у Москву: 109472, Москва, Кузьминський ліс, Дідові Морозу.
А це сайт Санта Клауса: http://www.santaclaushouse.com
А за цією адресою можливо написати та отримати від Санти електронну записку: http://www.santa-at-home.com/writesanta....
Давайте погуляємо по парку Санти Santaland RV Park: www.santalandrv.com
Дива трапляються! Потрібно тільки вірити в них по-справжньому. Листи Діду Морозу пишуть не тільки діти, а й дорослі. Спробуйте і Ви самі написати йому листа! Раптом і Ваше найзаповітніше бажання здійсниться! У Новий Рік можливо все!
Переглядів: 5876 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar