Sunday, 22.05.2022, 16:34
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » November » 8 » Конкурс: Огляд спортивних майданчиків дошкільних навчальних закладів міського та обласного рівня
00:38
Конкурс: Огляд спортивних майданчиків дошкільних навчальних закладів міського та обласного рівня
Конкурс-огляд спортивних майданчиків дошкільних навчальних закладів проводиться у дошкільних навчальних закладах міста і спрямований на активізацію фізкультурно-оздоровчої роботи, створення належної матеріально-технічної бази спортивних майданчиків.
Мета і завдання конкурсу
Метою конкурсу є: стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання дітей, пропаганда здорового способу життя, виявлення та впровадження у роботу дошкільних навчальних закладів сучасних здоров’язберігаючих та здоров’язміцнюючих технологій, популяризація досвіду роботи педагогічних працівників та колективів із фізкультурно-оздоровчої роботи, формування громадської думки щодо сучасної організації роботи з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах. Залучення представників владних структур до заходів щодо покращення матеріальної бази з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.
Умови та порядок проведення конкурсу
Керівництво конкурсом здійснюється оргкомітетом та журі, визначені наказом відділу освіти.
Конкурс проводиться у два тури:
І тур проводиться з 15 березня  по 29  квітня 2011 року в дошкільних навчальних закладах:
  • оформлення, оснащення спортивного майданчика відповідно до «Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладів»;
  • підготовка матеріалів, що подаються на конкурс  згідно додатків № 1-6.
ІІ тур проводиться з 03.05.2011 по 15.06. 2011 року.
Матеріали, що подаються на огляд-конкурс:
  1. Коротка довідка про організацію та результативність фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільного навчального закладу.  
  2. Перелік фізкультурного обладнання спортивного майданчика відповідно до наказу Міністерства освіти України від 11.09.2002 № 509 «Типовий облік обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах».
  3. Перелік авторського спортивного обладнання та методичні рекомендації щодо його використання у роботі.
  4. Перелік спортивних комплексів на групових майданчиках.
  5. Конспект заняття з фізичного виховання, сценарій спортивного свята, розваги з використанням обладнання спортивного майданчика.
  6. Картотека матеріалів перспективного педагогічного досвіду, оформлена працівниками дошкільного навчального закладу та схвалена методичною радою відповідного рівня (авторські та адаптовані програми, посібники, досвіди роботи педагогів).
  7. Бібліографія та відповідна друкована продукція дошкільного навчального закладу, публікації його працівників у педагогічний пресі.
  8.Фотоматеріали.
Підсумок огляду-конкурсу
Матеріали переможця надсилаються міським методичним центром відділу освіти на адресу Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів до 15 червня 2011 року на електронних та паперових носіях.
Досвід організації фізкультурно-оздоровчої роботи переможця презентуватиметься на міській педагогічній виставці та буде опубліковано на сайті Славутицького міського методичного центру.

В цьому конкурсі наш ДНЗ №4 здобув перемогу,тому усіх працівників що приймали участь у конкурсі хочу привітати з ПЕРЕМОГОЮ! ТАК ТРИМАТИ!
Завантажити тут
Хочу зазначити що ДНЗ №4 став переможцем не тільки у м. Славутичі а також по всій Київській області!

Переглядів: 3488 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0