Понеділок, 17.05.2021, 12:12
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Січень » 12 » Коли дитина готова до садочка
11:01
Коли дитина готова до садочка
Чи потрібен дитині дитячий садочок? Якщо так, то, в якому віці пора віддавати дитину в садок? Як звести до мінімуму можливі проблеми і як підготувати малюка до майбутніх змін?
Ці та багато інших аналогічних питаннь хвилюють практично всіх батьків, які замислюються про необхідність віддавати дитину в дитячий садок. Але, спробувавши вирішити виниклі проблеми за допомогою друзів, знайомих і родичів, молоді батьки ще більше заплутуються. Подруги з досвідом кажуть, що чим раніше дитина піде в дитячий сад, тим краще. Бабусі й дідусі, навпаки, категорично протестують і радять взагалі не віддавати малюка в садок, щоб уникнути поганого впливу.

   Кого слухати в цій непростій ситуації? Звичайно ж, фахівців. Більшість дитячих психологів сходяться на думці, що дитячі садки дитині так само необхідний, як школа. Але ось на питання, коли ж пора віддавати дитину в садочок, однозначної відповіді не існує. Одні діти на другому році життя легко вливаються в колектив садочку, не плачуть при розлученні з мамою і сумують по дитячому садочку в свята і вихідні. Інші, навпаки, щоранку заливаються сльозами, і їх доводиться в буквальному сенсі слова відривати від мами.

Все залежить від характеру та темпераменту дитини

   Визначити, в якому віці дитині пора йти в дитячий сад, можна тільки уважно спостерігаючи за ним. Дитячі психологи виділяють два типи готовності до дитячого саду: готовність за темпераментом і готовність за характером. І поєднавши ці дві готовності, батьки можуть визначити приблизний вік, в якому їхня дитина «дозріє» до дитячого саду і найбільш безболісно переживе адаптацію.

   За детальнішою консультацією Ви можете звернутись до нашого психолога

Переглядів: 1920 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar