Понеділок, 17.05.2021, 13:12
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 5 » Яким повинно бути пробудження
19:15
Яким повинно бути пробудження
Пробудження дитини повинне бути спокійним і повільним, а всі звуки і дії батьків - ласкавими і м'якими. Корисно включити неголосну класичну музику або улюблені мелодії малюка. Неяскраве світло також не злякає ніжного карапуза. Погладьте його ніжно і дбайливо і тихенько назвіть його ім'я. Добре, якщо ви створите ритуал для пробудження. Наприклад, обійміть малюка, поцікавившись, як йому спалося, які сни снилися. Завдяки такому ритуалу в дитини буде вироблятися рефлекс легкого і приємного пробудження.
   Щоб день пройшов вдало, і дитина бадьоро себе почувала, корисно навчити кільком вправам і потягування в ліжку.
Вправи в ліжку
  • Щоб активізувати дихальну і серцево-судинну системи потрібно лежачи на спині зробити кілька глибоких вдихів і видихів. При цьому необхідно напружувати живіт, випинати його при вдиху і втягувати в себе при видиху.
  • Для того, щоб розтягнути хребет, корисно лежачи на боці, витягати ліву руку вперед і в той же час ліву ногу назад. Таку ж процедуру повторюйте і з правими кінцівками. Після таких вправ не потрібно схоплюватися з ліжка, а трохи посидіти в спокійному стані.
  • При пробудженні корисний легкий масаж стоп і тіла дитини.
Коли малюк остаточно прокинувся, можна говорити голосніше, включати веселу бадьору музику. Пригадайте малюкові, що потрібно почистити зубки і вмитися.
   Важливий повноцінний ранковий розпорядок. Не варто жаліти малюка, щоб він ще поспав в ліжечку і відтягувати запланований підйом. Краще вставати раніше, щоб без хвилювання збиратися.
   Людина проводить уві сні третину свого життя. Це дає нам відпочинок, який необхідний для здоров'я, повноцінної діяльності та гарного настрою. Життєвий ритм людського організму - це основа здоров'я і щастя. Особливо важливо шанобливо ставитися до цього в дитинстві, коли формується фундамент здоров'я.
Переглядів: 1311 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar