П`ятниця, 19.08.2022, 19:07
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 15 » Як відновити водно-сольовий баланс
16:13
Як відновити водно-сольовий баланс
Як відновити водно-сольовий баланс
 
Порушення водно-сольового балансу часто призводить до браку рідини в організмі. Цей стан ще називають зневодненням. Зменшення об'єму води викликає згущення крові, погіршення метаболізму. Через це розвиваються гіпотонія, гіпертонія і вегетосудинні порушення.
Інструкція
  1. Для відновлення водно-сольового балансу необхідно оптимально поєднувати в організмі кальцій, магній, цинк, селен, калій і, природно, воду. Тому, в першу чергу, постарайтеся пити не менше 2-3-х літрів рідини на день (30 мл на 1 кг ваги). Бажано, щоб це була проста чиста вода, а не соки, компоти і киселі.
  2. Вживайте в їжу кам'яну сіль з додаванням йоду. Тримайте її в щільно закритому посуді. А краще замініть на морську. У ній міститься приблизно 80% мінералів, необхідних для людини. Сіль вживайте з розрахунку 1,5 грама на кожен випитий літр води.
  3. Для отримання необхідної кількості мінералів включите в своє харчування продукти, багаті ними. Можете приймати готові вітамінно-мінеральні комплекси.
  4. Слідкуйте за тим, щоб кількість випитої води відповідало зразковому обсягом виділеної сечі. Якщо ви все робите правильно, то сеча буде світло-жовтого або безбарвної, майже без вираженого запаху.
  5. У разі якщо зневоднення сталося через вираженої ниркової або серцевої недостатності, приймайте воду не більше 100 мл за один раз. У перші 3-4 дні курсу відновлення водно-сольового балансу виключіть вживання солі. Після зникнення набряків збільшуйте кількість води і поступово починайте прийом солі.
  6. При важких формах зневоднення показана госпіталізація. Критерієм вилікування є нормалізація тиску і пульсу і добре самопочуття.

Переглядів: 1930 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar