Понеділок, 17.05.2021, 12:13
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 7 » Я наслідую батьків
15:57
Я наслідую батьків
Для дитини цілком природно бажання наслідувати дорослих. У цій ситуації батькам краще не забороняти, а бути в курсі життя дитини і стежити за тим, щоб він користувався тільки безпечними засобами.
   Для дітей найважливіше навчитися користуватися сонцезахисним кремом. На молодій шкірі сліди шкідливої дії сонячного випромінювання з'являються не відразу, а тільки через декілька років, проте без належного захисту діти схильні до підвищеної небезпеки захворювання шкіри, отримання сонячних опіків.
   Під «косметикою» ми маємо на увазі не тільки власне декоративну косметику, але і шампуні, парфуми, пудру тощо. Також слід зазначити, що подібними косметичними засобами користуються не тільки дівчатка, але і хлопчики.

Сонцезахисні засоби
   Ніжна дитяча шкіра найбільш потребує захисту від сонячного проміння. Шкіра покриває тіло і захищає організм від всіх шкідливих дій навколишнього середовища, окрім дії сонця. Щоб уберегти шкіру дитині, слідуйте цим порадам:
  • Повторно наносьте сонцезахисний крем кожні півгодини-годину, особливо, коли діти купаються в басейні або морі;
  • Щедро наносьте крем;
  • Користуйтеся сонцезахисним кремом з чинником не менше SPF 15;
  • Частіше користуйтеся зволожуючіми засобами.
Мило, піна та гелі для ванни
Дитяче мило, піна і гелі для ванни не повинні викликати подразнення надчутливої шкіри, тому краще всього користуватися милом на основі натуральних трав'яних екстрактів. Ніколи не дозволяйте дітям користуватися милом і засобами для ванни, призначеними для дорослих.

Шампунь, крем, молочко
Це засоби подвійного призначення - вони не тільки зволожують шкіру, але і захищають її. Косметичне молочко швидко вбирається в шкіру і зволожує її, а крем вбирається повільніше і служить своєрідним захисним бар'єром між шкірою дитини і навколишнім середовищем. Зволожуючі засоби краще всього використовувати після ванни або душу. Крем слід рівномірно наносити на все тіло малюка, чого не потрібно робити із зволожуючою олією, оскільки воно може викликати перегрів шкіри, що може викликати тепловий висип. Олія закриває пори і заважає шкірі дихати.
   При придбанні дитячої косметики уникайте засобів, що містять синтетичні фарбники і абразивні матеріали, які можуть викликати подразнення надчутливої дитячої шкіри.

   Діти найбільш схильні до алергічних проявів на інгредієнти косметики, адже їх шкіра дуже ніжна і чутлива. Перед нанесенням нового засобу на обличчя або все тіло малюка обов'язково проведіть простий тест на алергічну реакцію. Також дуже важливо читати інформацію про склад косметики і стежити за її інгредієнтами, особливо: крем, лак для нігтів, шампунь, гігієнічна помада.

Переглядів: 1699 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar