П`ятниця, 19.08.2022, 20:05
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2022 » Червень » 28 » Я і конституція!
10:39
Я і конституція!

Сучасні діти дуже розвинуті, вони цікавляться всім, що відбувається поруч та хочуть бути в курсі всіх подій, проте батьки не завжди знають, як правильно відповісти на вже зовсім не дитячі питання своєї дитини. Вирішити цю проблему допоможуть книги, адже читаючи їх, ви не тільки зможете дати правильну відповідь своїй дитині зрозумілою мовою, але й дізнаєтесь для себе багато нової та корисної інформації.

Нижче ми представили вашій увазі  книгу, в якій простою мовою йдеться про серйозні речі. Ця книга допоможе вам пояснити дитині, що таке закони, політика, що найголовніше в житті та багато іншого.

 


 

«Я і Конституція», Лариса Денисенко

1-001.jpgКонституція – це головний закон будь-якої держави, в якій закріплені всі основи політичної, правової та економічної системи країни. Саме тому починати знайомити дітей з Конституцією своєї країни варто вже з раннього віку.

«Я і Конституція» – це книга, на сторінках якої Конституція України адаптована для дітей. Завдяки чому, після її прочитання, будь-яка дитина зрозуміє для чого потрібна Конституція і як вона працює. Але, головне, що ця книга простою та зрозумілою мовою розповідає про права, свободи та обов'язки кожної людини.

Цю книгу можна і навіть потрібно читати всією родиною, щоб дитина мала змогу поговорити з батьками про свої права та права інших людей, знала про закони та необхідність їх дотримання в соціумі.

buttom_960_212.png

Переглядів: 71 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar