Понеділок, 17.05.2021, 12:19
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Травень » 18 » Інформація про проведення уроку фізичної культури
13:14
Інформація про проведення уроку фізичної культури
Тренування дітей на заняттях з фізкультури сприяє зміцненню здоров`я, усебічному фізичному розвитку, підвищенню працездатності.
   Найважливішим завданням фізичного виховання є збереження та поліпшення здоров`я дітей, формування навичок здорового способу життя. Важливо привчити дитину до ходьби, бігу, лазінню, стрибків тощо. Особливе значення має розвиток таких фізичних якостей, як: швидкість, спритність, витривалість, гнучкість, сила.
Структура занять з фізичної культури
   У структурі занять з фізкультури виділяємо 3 частини: вступна, основна, заключна. Тривалість заняття для дітей раннього віку становить 15-20 хвилин, молодшого 20-30 хвилин, старшого 30-40 хвилин.
    До вступної частини заняття з фізкультури належить шикування та перешикування, різні види ходьби, біг, комплекс загально розвивальних вправ (вправи для рук і плечового пояса, тулуба,ніг тощо). Завдання вступної частина – активізувати увагу, підготувати організм дитини до фізичних навантажень, створити позитивний емоційний настрій. Тривалість вступної частини становить 6-12 хвилин і залежить від вікової групи дітей.
    У структурі основної частини заняття виокремлюємо розучування та закріплення основних рухів (стрибків, бігу, лазіння, метання тощо), виконання вправ на рівновагу, рухливі ігри та інші. Під час 1 заняття розучують і закріплюють 2-3 основні рухи. Вправи підбираємо таким чином, щоб розвивати, зміцнювати та рівномірно навантажувати різні групи м`язів. Закінчуємо основну частину заняття з фізкультури рухливою грою, що включає 1 чи декілька основних рухів. Завдання основної частини – розучити та навчити основним рухам, розвинути фізичні якості, тренувати різні групи м`язів тощо. Тривалість основної частини – 12-20 хвилин.
    До заключної частини заняття включаємо ходіння та вправи на дихання, малорухливі ігри. Завдання заключної частини – забезпечити поступовий перехід від активної роботи м`язів до стану спокою, зменшити рухову активність та зберегти бадьорий настрій. Заключна частина заняття має тривати 2-5 хвилин.

Переглядів: 2060 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar