Вівторок, 23.04.2019, 00:58
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2019 » Квітень » 2 » І Міжнародний фестиваль для людей поважного віку GOLDenFes
07:12
І Міжнародний фестиваль для людей поважного віку GOLDenFes

08-11 травня 2019 року у місті Славутичі Київської області відбудеться І Міжнародний фестиваль для людей поважного віку GOLDenFest

Запрошуємо на фестиваль, місією якого є підвищення якості життя людей поважного віку старше 50 років! На короткий час – це лише 4 дні - ми створимо умови для спілкування, самореалізації людей поважного віку!

У програмі GOLDenFest культурно-мистецькі, фізкультурно-оздоровчі та розважальні заходи для осіб старше 50 років

На сторінці arr.in.ua/goldenfest-slavutych/ ви знайдете:

  • програму фестивалю (інформація про індивідуальні та колективні спортивні змагання, конкурси виконавської майстерності зі співів, танців, екскурсій, концертів, кінопереглядів);

  • реєстраційні форми для участі (для завантаження та заповнення)

  • логістику фестивалю та інформацію про пакети послуг для учасників.

Увага! Реєстрацію продовжено до 15 квітня! Заповнені реєстраційні форми для участі у Фестивалі приймаються на електронну адресу оргкомітету goldenfestslavutych@gmail.com до 15 квітня 2019 року.

На GOLDenFest на вас чекають:

  • урочиста хода у день відкриття фестивалю для учасників, гостей та жителів міста;

  • дефіле у національному одязі та святковий концерт-закриття фестивалю.

  • Фудкорт - смачні страви на свіжому повітрі- та ретродискотека на Центральній площі міста.

Ми переконані, що у вашому місті є талановиті люди поважного віку, які захочуть приїхати на GOLDenFest. Запрошуємо й вас особисто! Будемо вдячні за поширення інформації про фестиваль серед зацікавлених осіб!

Детальна інформація про фестиваль є на веб-сайті https://arr.in.ua/goldenfest-slavutych/ або на сторінці GOLDenFest – Slavutych у мережі фейсбук. Реєстрація для участі у фестивалі здійснюється через електронну адресу goldenfestslavutych@gmail.com до 15 квітня 2019 року.

Оргкомітет фестивалю: КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, телефони (04579) 22250, 0503531135, Арина Старовойтова, Юлія Андрушок (програмні питання), ГО «Ще не вечір», Сергій Акулінін +380503223888 (питання логістики).

 

Запрошуємо на GOLDenFest до Славутича – міста нових ідей!

Переглядів: 27 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar