П`ятниця, 14.12.2018, 21:39
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2018 » Листопад » 14 » Готуємо до свята нового року
09:10
Готуємо до свята нового року

Традиція вбиратися в карнавальні костюми на новорічні свята має глибоке язичницьке коріння. В давні часи на свята, пов’язані з Новим роком, люди рядилися в містичних істот. Їх так і називали: «ряженими». Таким чином вони закликали весну (а новий рік в давнину починався саме навесні) і відганяли злих духів.

Напередодні новорічних свят щороку перед батьками постає питання придбання дитячих новорічних костюмів. Адже перевтілення в улюбленого персонажа може перетворити свято Нового року для наших малюків на справжню казку. Тож яким вимогам повинно відповідати дитяче новорічне вбрання, як грамотно вибирати новорічні костюми – читайте далі.

Вимоги до дитячого новорічного вбрання


Новорічний костюм для дитини має бути:


• зручним – обов’язкова умова, в іншому випадку свято може перетворитися на постійні прискіпування і поправляння елементів костюма (зручно сісти на стілець, зручно бігати, стояти в колі з іншими дітьми т. д.)


• комфортним – якщо ваш Зайчик буде вдягнутий у штучне хутро, подбайте, щоб під ним була майка з натуральної бавовни. Це покращить гігроскопічність костюма, отже, буде комфортнішим;


• не колючим , не спадає і не давить (це треба з’ясувати відразу на першій примірці, в іншому випадку найпрекрасніше свято для дитини може бути зіпсоване);


• не марким (по можливості, або таким, пляму з якого можна запрати чи затерти вологими серветками);


• міцним (аби витримати всі заплановані відвідування ялинок і гостей без прикрих форс-мажорів у вигляді відірваних деталей.

Не забуваймо про безпеку!


Якщо ви поцікавитеся матеріалами, з яких найчастіше виготовляють дитячі новорічні костюми, то навряд чи знайдете там хоч один натуральний компонент. Зазвичай, це поліестер з елементами пластику та металу. Ці матеріали в більшості є легкозаймистими. Отже, пам’ятайте, що найменша іскра від будь-яких вогняних новорічних атрибутів може викликати займання святкового вбрання. Тож святкуючи, разом з дітьми будьте дуже обережними.
Також варто дізнатися про якість барвників і клеїв, що використовувалися у виготовленні костюма (про токсичність, перш за все, свідчить різкий неприємний запах). Адже саме токсичні хімічні сполуки, що входять у склад дитячого новорічного костюма, можуть стати причиною алергії у вашого малюка.
Отже, від костюмів, що викликають найменшу підозру щодо безпеки вашої дитини, варто відмовитися!

Переглядів: 47 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar