Понеділок, 17.05.2021, 12:46
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Березень » 31 » Година Землі в Славутичі
00:01
Година Землі в Славутичі
31 березня 2014 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на 1 годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.
   Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця акція успішно поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

   Цього року Години Землі, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, керівників підприємств установ та організацій, владних структур для заходів з енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

   Година Землі – це символічна акція, акт всесвітньої солідарності перед лицем серйозної проблеми  сучасності – зміна клімату. Але вимкнення світла на одну годину – це все не все. Вдома чи в офісі, на роботі чи у відпустці Ви можете кожен день робити свій внесок у боротьбу з глобальним потеплінням.

Подробиці щодо акції в Славутичі на сайті: Славутицька міська громада
Переглядів: 1202 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar