Неділя, 18.04.2021, 18:39
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 21 » Гарна пам'ять
00:41
Гарна пам'ять
ЩОБ У МАЛЮКА БУЛА ГАРНА ПАМ'ЯТЬ, ВІН ПОВИНЕН СПАТИ ВДЕНЬ  
Біоритми сну і бадьорості регулюють усі процеси в організмі. Якщо дитина не спить удень, вона швидко втомлюється, стає збудженою, її імунітет ослаблюється, з'являються нічні страхи, жахи.
Учені виявили, що під час сну дитячий організм «переключається» з режиму сприймання інформації на режим її обробки та засвоєння. Таким чином формується пам'ять. Тому, щоб малюк краще засвоював знання, він повинен спати вдень, тоді запам'ятає все те, про що дізнався протягом дня.
Діти до двох із половиною місяців добре засинають одразу після того, як поїдять. У віці від трьох місяців до року вони стають дуже активними після годування, тому їх треба класти спати через 20—30 хвилин після обіду. Дітям, яким більше року, найкраще лягати спати через годину після прийому їжі. Як виявили вчені, дитині від півтора до трьох років потрібна година, щоб заснути, а в чотири—шість років — 30 хвилин.
Щоб дитина спокійно засинала після обіду, не вередувала, намагайтеся вкладати її спати завжди в один і той же час, перед сном не розважайте. Якщо вона вередує, ляжте поруч, погладьте спинку чи голівку, прочитайте казочку або заспівайте колискову пісню.
Переглядів: 1576 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0